Тиждень із життя м. Комсомольська у подіях і цифрах.

0

Територіальна громада міста попрощалася із майором ЗСУ Миколою Володимировичем Зайцевим, який загинув від кулі снайпера 14.06. під м. Маріуполь.

Вічна слава герою!

22 червня комсомольчани вшанували  пам’ять жертв Великої Вітчизняної війни покладанням вінків та квітів до “Вічного вогню”.

Відбулися засідання депутатських комісій, на яких розглянуто близько 100 питань.

 

Підстанція екстренної медичної допомоги отримала дві автівки європейського класу, вартістю 700 тисяч гривень кожна. Новітнє обладнання карет швидкої допомоги дозволить надавати громадянам якісну і вчасну медичну допомогу. 

До підстанції екстренної медичної допомоги в період з 1.06. по 22.06 надійшло 571 звернення. 21.06.  медична бригади виїжджала на ДТП в районі буд.Леніна, 67. Жінка госпіталізована у травмологічне відділення міської лікарні. Цього ж дня відбувся виклик за адресою вул. Миру,27, де сталася пожежа. 

Комсомольський Центр ПМСД  надав допомогу 64 тяжкохворим, одній особі із кримінальною т равмою. У чотирьох випадках констатовано факти смерті людей.

Аварійно — рятувальна станція Комсомольського Центру ПМСД працювала у штатному режимі.

За минулий тиждень сталося дві дорожньо-транспортні пригоди, в одній із них є травмовані. За результатами операції “Мопедист” складено 10 адмінпротоколів, із яких 4 — за керування ТЗ у нетверезому стані.  

Випускники 9-х класів загальноосвітніх шкіл міста отримали свідоцтва про закінчення школи. У Володимира Конєва, дев’ятикласника гімназії ім. В.О. Нижниченка, у стінах рідної школи відкрилася перша персональна виставка творчих робіт.

Учні пришкільного табору гімназії ім. В.О. Нижниченка  відправили нашим військовим, які перебувають у “гарячих точках” малюнки та листи.

20 червня пролунав останній дзвоник для 171 випускника Вищого професійного гірничого училища.

На відзначення ВсеукраЇнського Олімпійського дня відбулися змагання з бігу, в яких взяли участь 200 дітей віком від 6 до 14 троків.

ФК “Фламінго” з рахунком 1:2 програв команді “Глобино”. Гра пройшла 21 червня на стадіоні “Гірник”.

 

Comments are closed.