Тиждень із життя м. Комсомольська у подіях і цифрах.

0

(9 — 15 червня 2014р.)                          

        ДАІ підбило підсумки роботи за п’ять місяців цього року. Зареєстровано 62 дорожньо-  транспортні пригоди, із яких у семи випадках одна людина загинула, травмовано — 10.

        Триває операція “Мопедист”. Сума штрафів для власників мопедів і скутерів сягає 680 гривень

        По лінії служби “101” надзвичайних подій не зафіксовано. 

На засіданні комісії з питань техногенно — екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій йшлося про стан 148 протипожежних гідранти, про 72 898 гривень передбачених на видалення амброзії, яка викликає у людей алергічні реакції та про активізацію роботи щодо встановлення автоматичних систем пожежогасіння і димовидалення у будинках підвищеної поверховості.

Територіальна громада вшанувала людей найгуманнішої професії. День медичного працівника відзначено у ПК і Т. Фінансова допомога галузі від народного депутата України К. В. Жеваго сягне понад 1млн.грн. Кращі медики та ветерани охорони здоров’я  відзначені Подяками міського голови, грамотами адміністрації поліклініки “Медичний центр ПМСД”. 

На творчий вечір Григорія Чабанова  завітали представники міської влади, профспілкого комітету ВАТ ПГЗК, рідні, друзі, колеги та прихильники його таланту.

19 креативних і творчих сімей взяли участь у третьому “Карнавалі колясок”, який відбувся у міському парку відпочинку. 

З cічня по травень у пологовому відділенні міської лікарні народилося 270 немовлят. 

        У Чемпіонаті області футбольна команда “Фламінго” здобула чергову перемогу з рахунком 3:1 над командою “Нове життя” із с.Андріївка.  

 

Comments are closed.