Творчий вечір “Барвисті струни щирої душі”.

0

 

   Святковий вечір з нагоди 60-річного ювілею та 40-річчя творчої діяльності керівника народного оркестру народних інструментів “Барви” Григорія Чабанова днями відбувся у Комсомольському ПК і Т.  Знаного у місті музиканта, виконавця народних пісень привітали представники міської влади, рідні, друзі, колеги, прихильники його таланту. 

 

Природний абсолютний слух, бажання самовдосконалюватися, неймовірна працьовитість, цілеспрямованість стали запорукою процвітання справи, якою Григорій Чабанов займається вже 40 років. Із них 30 років пов’язані із міським Палацом культури. Окрім колективу “Барви” він є керівником вокального ансамблю “Дмитрівчанка” (с. Дмитрівка), вокального ансамблю “Свекрушеньки”, дитячого ансамблю народної музики гімназії ім В.О. Ніжніченка. На волонтерських засадах працює із гуртом “Осіннє золото” Територіального центру соціального обслуговування  “Калина”.

Творчий вечір Григорія Чабанова був насичений задушевними мелодіями та піснями, посмішками і сльозами радості, подарунками та словами вітань. Зокрема начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська подякувала за активну творчу діяльність на ниві культури і мистецтва. Голова профспілкового комітету ВАТ ПГЗК Сергій Афонін побажав творчого довголіття. Почесний громадянин м. Комсомольська Володимир Бадагов зазначив, що не зустрічав у своєму житті такого класного музиканта. Із вуст директора ПК І Т Олександра Меренкова  прозвучало трикратне:”Браво! Браво! Браво!”, як визнання таланту митця. Він також вручив ювіляру Почесну грамоту від обласного Управління культури за визначний особистий внесок у примноження скарбниці музичного народного мистецтва. Григорія Чабанова вітали колеги, з якими  тісно співпрацює колектив “Барви” та пересічні городяни, прихильники його таланту. Стоячи оплесками вшанували присутні матусю ювіляра — Ніну Василівну, яка була на вечорі і якій Григорій Дмитрович  присвятив  першу пісню  “Росте черешня”. Донька Марійка та син Сергій талановитого митця порадували його своїми виступами, спростувавши вислів: “На дітях талановитих батьків природа відпочиває”. 

“Чекатимемо на нові зустрічі із нашим ювіляром та його колективами”, – прозвучало насамкінець творчого вечора Григорія Чабанова.

 

Comments are closed.