У Комсомольську через фанатів «Динамо» підвищують заходи безпеки

0

У Комсомольську міліція та громадські формування  будуть забезпечувати порядок і безпеку під час футбольного матчу

 

22 серпня напередодні  Дня національного прапору та Дня незалежності України до Комсомольську завітає свято великого футболу.      

 

На стадіоні  «Юність», згідно з жеребкуванням, відбудеться матчева зустріч на розіграш Кубка України з футболу між командами «Гірник-спорт» м. Комсомольськ та «Динамо» м. Київ.

 

На футбольний матч очікується масове прибуття уболівальників з міста Києва, за офіційними даними   не менше 500 осіб, що значно перевищує встановлену квоту для цієї категорії  глядачів. Стадіон «Юність» розрахований на розміщення 2500 уболівальників. Тож міліція прогнозує усілякі непорозуміння між вболівальниками.

 

Як повідомив очільник Комсомольської міліції  Євген Саприкін, до охорони громадського порядку буде залучено   сто відсотків особового складу, міліціонери  працюватимуть в посиленому режимі не тільки під час футбольного матчу, а і впродовж всіх свят. На допомогу міліції  будуть залучатися громадські формування « Міська міліція» та « Комсомольська рота особливого спеціального призначення». Для організації дорожнього руху будуть задіяні наряди інспекторів ДАЇ  повідомив Євген Саприкін.

 

Працівники міліції звертаються  до комсомольчан та гостей міста дотримуватись правил поведінки на стадіоні під час проведення матчу.

Comments are closed.