У Комсомольську судили кухарку однієї з гімназій за вживання опію, після цього жінка продовжує працювати в школі

0

Комсомольський райсуд Полтавської області розглянув справу жінки, яка працює кухарем столової дитячої гімназії ім. В.О. Нижниченка. Її визнали винною у вживанні опію та присудили 3 роки іспитового строку. До цього часу вона була вже судима за вживання наркотиків, але станом на 2015 рік її судимість вважається погашеною.

 

Відповідно до вироку Комсомольського райсуду, 13 лютого 2015 року близько 14:00 затримали жінку поблизу школи, у якій вона працювала кухарем. Згідно з матеріалами, коли до неї підійшли двоє силовиків, вона викинула медичний шприц з опієм і дерев’яну скалку, яку тримала в руках.

 

Після затримання співробітниці гімназії, у її помешканні провели обшук та знайшли ще два шприци, один з яких містив залишки опію. Експертиза підтвердила, що вилучені речовини коричневого кольору дійсно наркотики.

 

Крім знайдених наркотиків, винуватість кухарки підтверджувалася свідченням оперуповноважених працівників відділу по незаконному обігу наркотиків та двох понятих, які були присутні під час обшуку помешкання жінки.

 

На суді обвинувачена все заперечувала. Слідчі по справі мали свідків, які зазначали, що жінка не тільки зловживала, але й торгувала наркотиками. Суд по цій справі тривав впродовж 8 місяців. На виклик у суд один зі свідків так і не з’явився, а свідчення іншого визнали недостатніми, аби вважати працівницю школи винною ще й в продажі наркотиків.

 

Комсомольський райсуд вирішив, що чисельні сліди внутрівенних ін’єкцій немедичного походження на тілі жінки та невелика кількість вилученого опію доводять, що вона лише вживала наркотики. Тому суд не погодився зі слідчими та через недоведеність злочину виправдав кухарку в продажі опію, який їй приписували правоохоронці. За нашою інформацією, на вирок суду жінка апеляцію не подавала.

 

Директор школи: «Кухарку могли підставити»

 

«Полтавщина» зателефонувала в школу, аби дізнатися, чи продовжує працювати судима за вживання наркотиків кухарка. Директор гімназії Лідія Полобок сказала, що жінку не звільняли:

 

— Мене, як її начальника, на суд не викликали і не ставили до відома про цю ситуацію. З її слів, вона була виправдана, але офіційних документів суду я не бачила. Санітарна та трудова книжки в неї в порядку. Окрім того, вона пройшла медогляд, має довідку від нашого лікаря-нарколога, який не виявив на її тілі слідів від уколів, і на обліку вона не стоїть. Юридичних підстав для звільнення в мене немає. Я не можу порушувати права людини і просто так її звільнити, вона захищена законом.

 

Керівник школи Лідія Полобок також додала, що свою роботу жінка виконує сумлінно, на роботу не запізнюється. Вона виховує доньку, яка ходить в їхню гімназію в 3 клас. За словами Лідії Полобок, дитина доглянута і під наглядом матері. Директор повідомила, ходять плітки, що кухаря їхньої столової підставили. Коли ми запитали в керівниці школи, кому це було потрібно, Лідія Полобок зазначила, що, подейкують, правоохоронці мали виконати план з розкриття злочинів, тому й підставили жінку.

 

Директор запевнила, що поговорить з юристами, аби дізнатися, чи може людина, яка була двічі судима за вживання наркотиків, працювати в школі.

 

за матеріалами інтернет-видання “Полтавщина”

 

Comments are closed.