У Комсомольську знайома обікрала гостинного господаря

0

У Комсомольську випадкова знайома обікрала гостинного господаря.

 

До Комсомольського міського відділу міліції звернувся місцевий мешканець із заявою про крадіжку з власної оселі. Правоохоронці за вказаним фактом розпочали кримінальне провадження. Нині 30-річній Комсомольчанці оголошено про підозру.

 

Заявник розповів міліціонерам що товариш завітав до його оселі з малознайомою дівчиною  яку зустрів на вулиці. Про те, що гостя  може щось вкрасти у друзів навіть думки не було, тому  зникнення двох телефонів господаря квартири вартістю три тисячі гривень виявили не одразу. Дівчина вийшла на вулицю подихати повітрям і раптово зникла. У розпачі  потерпілий  прийшов до міліції.

 

Працівники сектору кримінальної  міліції у справах дітей, перевіряючи інформацію надану заявником, встановили і затримали особу непорядного гостя. Як виявилося один телефон злодійка  продала на місцевому ринку, інший таксисту.

 

Комсомольчанці, у разі доведення її вини у судовому порядку, загрожує  покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (30450 грн.), або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

 

За матеріалами Комсомольського МВ УМВС в Полтавській області.

Comments are closed.