У Кременчуці біля міської ради створили живе серце

0


  Учора у Кременчуці фінішувала Х Всеукраїнська акція «Серце до серця». У 2015 році акція мала назву “Врятуй життя дитини”. Цей благодійний захід у місті провели восьмий рік поспіль. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

  Зранку біля адмінбудівлі Кременчуцької міської ради відбувся флеш-моб «Живе серце» у рамках цієї благодійної акції.

  Волонтерів благодійної акції «Серце до серця» привітали  і зробили свій внесок у добру справу  народний депутат України Юрій Шаповалов, перший заступник міського голови  Віктор Калашник,  голови Автозаводської та Крюківської районних рад Валентин Шафорост та Віктор Бражененко , депутат Полтавської обласної ради Олег Овчарь, депутати міської ради Галина Гладенька, Євген Холод, Дмитро Кравченко, Сергій Іванов, депутат Автозаводської районної ради Олег Савченко, депутат Краківської районної ради Ольга Усанова, а також донька та онук Олега Бабаєва, які завжди підтримували цю акцію. Після невеликого мітингу близько 200 людей створили на площі «Перемоги» символічне «Живе серце», яке пульсувало разом з серцями учасників акції.

  Після цього волонтери розійшлися по всьому місту, щоб продовжити збирати кошти для хворих маленьких кременчужан.

  Варто зазначити, що цього дня у парку культури та відпочинку «Придніпровський» у рамках акції відбувся  вуличний ярмарок виробів майстрів ручної роботи,  концертна програма від вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості та об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, благодійна фото сесія,  благодійний ярмарок від загальноосвітніх навчальних закладів на Центральній алеї парку «Придніпровський»,  дитяче шоу від найкращих дитячих аніматорів міста Кременчука та ряд інших заходів. 

Comments are closed.