У Полтаві обговорять антикорупційну політику України

0

  14 травня з 11:00 по 15:00 в конференц-холлі готелю «Галерея» (вул. Фрунзе, 7) відбудеться обговорення результатів громадської оцінки антикорупційної політики України.

  Організатор заходу – громадська організація «Transparency International Україна».

  Учасники регіонального обговорення оцінять ефективність дій Уряду України, Президента та депутатів Верховної Ради у впровадженні антикорупційних реформ.

  Експерти Transparency International Україна у співпраці із вітчизняними організаціями підготували аналіз реального стану справ із корупцією в нашій державі на основі спеціально розробленої методології.

  Згідно програми заходу, перед полтавцями говоритимуть Алла Волошина, старший аналітик департаменту антикорупційної політики «Transparency International Україна», та Хавронюк Микола, директор з наукового розвитку Центру політико-правових реформ.

1. Основна частина заходу розбита на три дискусійних блоки:

2. Альтернативні звіти з оцінки антикорупційної політики як можливість впливу на Уряд України;

3. Криміналізація корупції та правоохоронна діяльність;

4. Міжнародне співробітництво України у сфері антикорупційної політики.

  Запрошуються всі зацікавлені у впровадженні антикорупційних реформ в Україні, а особливо громадські діячі, що спеціалізуються на питаннях доброчесності та боротьби з корупцією в Україні.

  Захід проводиться за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні та Міжнародного Фонду «Відродження».

  Довідка: Транспе́ренсі Інтерне́шнл (англ. Transparency International) — міжнародна громадська організація по боротьбі з корупцією та дослідженні питань корупції у світі. Заснована 1993 року у Берліні колишнім директором Світового банку Пітером Айґеном. Відома публікацією свого щорічного Індексу сприйняття корупції (ІСК) у країнах світу. На сьогодні має близько 100 національних осередків.

Головою правління громадської організації Transparency International Ukraine (TIU) є Андрій Марусов.

Comments are closed.