У Полтаві озброєні зубаті матрьошки.

0

Зубаті матрьошки – символ російської агресії – знову з’явилися на вулицях міст Полтави. У рамках кампанії «Не купуй російське!» з листівок і плакатів вони вже закликали українців не купувати товари російського виробництва. Але тепер їх зовнішній вигляд дещо модифікували: вони у камуфляжі та озброєні автоматами Калашникова. Про це повідомили активісти Громадянського руху «Відсіч».

 

Водіям активісти пропонують також відмовитись від купівлі російського бензину, розповсюджуючи серед них листівки із переліком АЗС, які належать росіянам.

У такий спосіб вони прагнуть поінформувати українського покупця, що гроші, витрачені на російські товари, можуть і будуть використані Кремлем на війну проти України, окупацію наших територій та фінансування терористів. Мета кампанії – спонукати споживачів до адекватної реакції на нинішню агресію Російської Федерації проти України, продемонструвати останній, що український народ рішуче настроєний проти будь-яких зазіхань сусідньої держави на свою територію та готовий згуртуватися та дати відсіч окупанту, зокрема, фінансову.

Активісти планують продовжити поширення озброєних зубатих матрьошок, а також проведення флешмобів «Російське вбиває».

Comments are closed.