У Полтаві затримали молодика, котрий відбирав мобілки у дітей

0

  У ході проведення оперативно-профілактичної операції “Канікули” працівники кримінальної міліції у справах дітей Київського районного відділу міліції Полтави затримали двадцятирічного полтавця, який  під час новорічних свят забирав мобільні телефони у неповнолітніх. В одних дітей він просив телефон, щоб терміново зателефонувати у справах, а отримавши його, втікав, у інших – забирав силою.

   Перший злочин зловмисник скоїв напередодні Нового року у Київському районі Полтави. Підійшовши до підлітка, він вдарив його у живіт, забрав мобільний телефон та втік. Хлопчик впізнав свого кривдника на одній з фотографій осіб, які вже затримувались за скоєння подібних злочинів.   Упізнання відбулось  під час  розслідування кримінального провадження, яке було розпочате відразу після отримання заяви за фактом пограбування. Зловмисником виявився полтавець, який нещодавно  був з засуджений до відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням (“умовно”) за скоєння крадіжки.  Отже, знайти грабіжника та затримати його працівникам міліції було не складно.

  Затриманий зізнався у вчиненні даного злочину. Він  запевняв правоохоронців, що це єдине правопорушення, яке він скоїв. Однак, працівникам “дитячої” міліції Київського району Полтави перевірили причетність хлопця до скоєння інших злочинів на території міста та області. У результаті наразі уве вдалось встановити його причетність до скоєння ще двох аналогічних пограбувань та трьох шахрайських заволодінь мобільними телефонами на території Полтави.

  Слідчими уже розпочаті кримінальні провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж) та частиною 2 статті 190 (шахрайство). Можна з великою впевненістю стверджувати, що на цей раз зловмисник не відбудеться “умовним” покаранням, а буде спокутувати свою провину і виправлятись за гратами. Санкція лише частини 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж) передбачає покарання позбавленням волі  від чотирьох до шести років, а це не єдиний злочин, за який полтавець буде притягуватись до відповідальності.

Comments are closed.