Українцям повернуть пеню за борги з комунальних послуг

0

З кожним новим засіданням у Верховній Раді, депутати намагаються «поліпшити» життя для українського народу, але щось ці зміни не на користь українців.

 

Так шановні депутати, планують повернутися до розгляду питання про внесення змін до Закону «Про житлово-комунальні послуги», у тому числі, і в частині повернення до практики стягнення пені з недобросовісних платників. 

 

Експерти запевняють, що даний документ ще більш погіршить становище населення стосовно оплати за послуги ЖКГ, адже, за інформацією відомо, що однією з ключових норм нового законопроекту є стягнення пені з боржників у розмірі до 100 % від суми боргу. 

 

Разом з тим, в документі відсутні норми, які підвищують відповідальність постачальників комунальних послуг за їх несвоєчасність і неналежну якість.

 

Також не передбачено раніше пропоноване громадське обговорення процедури затвердження тарифів на послуги ЖКГ, що робить процес їх формування непрозорим.

 

У той час, коли комунальні послуги дорожчають з кожним днем і українці не в змозі платити такі тарифи, дуже сумнівний той факт, що введення пені може підвищити дисциплінованість квартиронаймачів.

 

Comments are closed.