В Кременчуці троє чоловік обікрали «Укртелеком»

0

Працівники міліції Кременчуцького міського відділу на території одного із нелегальних металоприймальних пунктів затримали групу із чотирьох осіб, які намагалися здати майже 50 кілограм мідного дроту, що належить компанії «Укртелеком».

 

Затримані – місцеві чоловіки віком 37, 29 та 28 років, раніше неодноразово судимі.

 

За попередньою інформацією, протягом тривалого часу молодики викрадали дріт в різних мікрорайонах міста, після чого переплавляли його та здавали на метелоприйомні пункти. Отримані кошти ділили між собою.

 

Після чергової крадіжки чоловіки привезли на таксі до метало приймального пункту дріт, під час чого і були затримані міліціонерами.

 

За фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Слідчими підраховуються завдані збитки.

 

Окрім цього, кримінальна відповідальність загрожує і організатору незаконної метало пункту за статтею 213 Кримінального кодексу України (Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом). Організаторам нелегального бізнесу загрожує штраф від тисячі п’ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до одного року.

Comments are closed.