В Полтаві затримали маніяка-підпалювача

0

Хлопець займався підпалами через інтерес до процесу гасіння.

Про це повідомив голова УМВС Полтавщини Олег Бех. За його словами з початку липня хлопець здійснив величезну кількість підпалів на території Полтави.

«Лише 7 липня він вчинив 4 підпали з інтервалом у кілька хвилин. Також він на вулиці Курчатова в ПТУ за допомогою запальнички підпалив стіл. Добре, що вогонь не поширився на інші кабінети. Потім він всередину однієї з шкіл по тій же вулиці кинув підпалену пластикову пляшку. Також підпалив пластикове вікно у підсобному приміщення ресторану. Підпалив автомобільні шини в під’їзді житлового будинку. Також в під’їзді, але вже іншого будинку, підпалив стілець, що стояв поряд з дверима однієї з квартир. Це далеко не всі випадки за його участю», – розказав Бех.

Як розповів сам затриманий, він здійснював підпали через інтерес до процесу гасіння.

«Після підпалу він відходив на невелику відстань та спостерігав за тим як приїжджають пожежники і проводять всі необхідні заходи. Після того як вони виїжджали він здійснював підпал в іншому місці. За словами затриманого, йому було дуже цікаво, як відбувається процес гасіння», – каже голова УМВС Полтавщини.

Наразі чоловіку призначена психіатрична експертиза. Якщо ж він не виявиться психічно хворим, то йому доведеться відповідати перед судом за хуліганські вчинки.

Comments are closed.