Юний митець.

0

”Я пишаюся і горджуся своїм сином”. 

Перша персональна виставка випускника 9-Г класу Володимира Конєва відкрилася у гімназії ім. В.О. Нижниченка. Що ж тут такого особливого? – запитаєте ви. 15 — річний хлопець має неабиякий талант не тільки на мистецькій ниві, а й у спорті. А ще він дуже вихований, скромний і завжди усміхнений. А ще про таких людей говорять:”Господь забирає у них здоров’я, а натомість дарує їм якийсь талант і неймовірно добре серце”. 

 

Зустріч із юнаком і його мамою Надією Іванівною відбулася у стінах рідної школи у день вручення свідоцтв про закінчення 9 класу. Володимир разом із однокласниками отримав свій перший документ про освіту, який дозволить здійснити ще одну мрію — вступити до Миргородського керамічного технікуму. Завдячуючи неймовірним зусиллям мами хлопець, який з дитинства має вади зі слухом, навчався разом з іншими дітьми.    Мама розповіла, що у сина потяг до малювання з дитинства. Закінчив художню школу, а також відвідував гурток малювання і ліплення з пластиліну у ЦД та ЮТ. “Я пишаюся і горджуся своїм сином. Він розумний, працьовитий, добрий, завжди допомагає по господарству. Вдячна колективу гімназії за підтримку. Його жодного разу у школі ніхто не образив і не принизив”.

Директор гімназії Лідія Полобок розповіла, що у навчальному закладі вже стало традицією влаштовувати персональні виставки обдарованих учнів. Ідея організувати виставку Володимира Конєва виникла у вчителя образотворчого мистецтва Інни Єгунькової, яка і втілила її в життя. “Я б хотіла, щоб Володимир став великим художником чи модельєром. Хочу зустріти його років через 10 і потиснути руку, як людині, що відбулася”, – сказала директор. 

На виставці, яка працюватиме протягом року, представлені чудові пейзажі, натюрморти, графічні роботи, флористична мозаїка із природних матеріалів, малюнки на склі. А ще Володимир дуже полюбляє ліпити.

Окрім творчості  юнак активно займається легкою атлетикою і плаванням. Серед спортсменів Інваспорту він лідер у штовханні ядра та плаванні. Неодноразово за свої досягнення нагороджений медалями, грамотами, дипломами, двічі відвідав МДЦ “Артек”.

На завершення хочу побажати юному обдаруванню здійснення всіх задумів. Щасти тобі, Володю, у подальшому житті!   

 

Comments are closed.