З будинку кременчужанина викрали віконні решітки

0

  До Кременчуцького райвідділу міліції надійшла заява від 67-річного річного місцевого жителя села Потоки. Він повідомив про те, що невідома особа скоїла крадіжку трьох металевих решіток, які знаходилися на вікнах його будинку.

  Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС України в Полтавській області.

   Як крадій зняв решітки в повідомленні правоохоронців не згадується, але відомо, що злодій задовольнився лише ними і в помешкання проникати не став.

  «В ході перевірки даного факту дільничними працівниками міліції була встановлена особа, що скоїла даний злочин. Ним виявився 34-річний мешканець цього ж села» – повідомив начальник Кременчуцького районного відділу міліції Олександр Мартиш.

  По даному факту проводиться подальша перевірка. Слідчим розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) санкція якої передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Comments are closed.