З Днем Незалежності України!

0

Дорогі комсомольчани! 

Сердечно вітаю Вас із нашим спільним святом – Днем Незалежності України! 

Наша держава зараз переживає нелегкий період в історії своєї державності. По суті, складається екзамен на зрілість народу, готовність відстоювати одвічне прагнення до свободи, готовність захистити завоювання наших предків, готовність жити вільно в єдиній сім’ї європейських народів.    

Україна стала домом для багатьох національностей – в Україні мирно живуть і працюють не лише українці, а й росіяни, поляки, татари, євреї, роми, болгари, гагаузи, караїми, угорці, греки, румуни, білоруси, молдавани…  Прикладом взаєморозуміння й мирної співпраці є й наше багатонаціональне місто Комсомольськ. Ми не прагнемо війни, не збираємося захоплювати чужі землі, ми дбаємо про процвітання нашої України своєю чесною працею, а не зброєю. 

Вірю, що випробування, яке переживає наша країна зараз, згуртує нас, допоможе здолати не лише зовнішнього ворога, але й внутрішнього – корупцію, кумівство у владі, прогнилість та продажність правоохоронної системи.  Ми обов’язково зможемо очистити владу й побудувати таку державу, в якій справжній європейський рівень життя – буде не лише красивою формулою, а реальним добробутом для кожного. Бажаю вам, дорогі земляки, витримки, мудрості й мирного неба над головою. Слава Україні! 

З повагою 

М.В. Завалій, генеральний директор “Фламінго Текстиль & KOKET”

 

Comments are closed.