Забезбечення квартирами біженців.

0

В приміщенні міської ради Полтави відбулася робоча нарада заступників міського голови із представниками навчальних закладів та готелей міста з приводу надання допомоги людям зі Сходу України та Криму, які опинилися в складних життєвих умовах у зв’язку з непростою ситуацією на цих територіях.

 

– Ми успішно і своєчасно надали допомогу тим, хто приїздив до нас із Криму, – роз’яснює ситуацію Світлана Порохня. – Але сьогодні відбувається ще й масовий потік людей зі Сходу України, а реєстр житла, що був сформований раніше, увесь розібраний. До реєстру увійшли всі бажаючі, що згодилися безоплатно надати житло або прихистити у себе вдома тих людей, що приїздили до Полтави за поміччю. Саме тому зараз ми звертаємося до шкіл, коледжів, вищих навчальних закладів та готелей міста з проханням по можливості забезпечити переселенців спальними місцями.

Лише 10 травня 2014 року, із 8:00 до 9:30 за допомогою звернулися: пенсіонерка, три жінки, дві із яких із дітьми, та родина з чотирнадцятирічною дитиною і немовлям.

Усі, хто має можливість надати нічліг, може звертатися за номером 56-20-52 – Центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Полтавського міськвиконкому.

Загалом на сьогоднішній день із Донецької та Луганської областей до Полтави приїхали 102 людини, з Криму – 93. Також із Донецької області у місті перебуває 40 дітей-спортсменів, яких розмістили по родинах.

В минулу п`ятницю проблема збільшення реєстру житла для переселенців також вирішувалася на зустрічі заступників міського голови з представниками громадських та благодійних організацій та підприємств, що займаються питаннями оренди житла в Полтаві.

Comments are closed.