Затриманий за убивство медсестри переконаний, що знищив троля

0

  Полтавські міліціонери затримали вбивцю 61-річної жінки, тіло якої знайшли у лісосмузі. Медсестру 1 міської клінічної лікарні убили, ударивши більше десятка разів каменем по голові.

  Убивцю уже затримали, прокуратура підозрює, що чоловік вірогідно має психічний розлад. Сам затриманий розповів міліціонерам, що перебуває на обліку у психлікарні.

   За словами Володимира Пасічка, помічника начальника Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області, зараз правоохоронці перевіряють цю інформацію, чекають відповіді на запит від закладу.

  – Зі слів затриманого, жінка здалася йому тролем, якого потрібно убити. Коли його затримали, відразу зізнався у скоєному. А на слідчому експерименті показав, як усе робив. Зустрів жінку у лісосмузі, коли та поверталася додому. Розповідав, ніби біля жінки щось летіло, а сама вона була тролем, тому повинен був її убити, щоб врятувати планету, – розповідає Володимир Пасічко. – Із землі підібрав камінь, понад десять разів ударив ним жінку.

  Уже бездиханне тіло чоловік потягнув углиб лісосмуги. Там кинув у калюжу і прикрив сухим деревом, яке знайшов неподалік. З місця злочину узяв сумку убитої, в якій були мобільний телефон, невелика сума грошей та шматок ковбаси.

  – Мобільний телефон викинув, а ковбасу приніс у квартиру, яку винаймав разом із братом. Частину з’їв, іншу частину вилучили міліціонери при обшуку. Гроші витратив на солодощі та спиртне, пригощав друзів, – говорить Пасічко.

  Господарка, в якої затриманий із братом наймали житло, розповіла правоохоронцям, що раніше не помічала за чоловіком якихось неадекватних вчинків. Брат також сказав, що не помічав агресії. Затриманий працював раніше на будівництві.

  – Затриманий переконаний, що люди мають подякувати йому за знищення троля, говорив про свою особливу місію, – каже Пасічко. – Раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, а те, наскільки він має психічний розлад і чи має узагалі, буде відомо після експертизи. Якщо його буде визнано осудним, відбуватиме покарання на загальних засадах. Якщо ж ні, то відбуватиме покарання у спеціальному закритому закладі. Такого у Полтаві немає, найближчий – у Дніпропетровську.

  Cанкція частини 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), за якою було розпочате кримінальне провадження, передбачає можливість позбавлення волі зловмисника на строк від 7 до 15 років.

Comments are closed.