Затримано полтавця, який вночі пограбував неповнолітнього

0

   Працівники Київського районного відділу міліції міста Полтави днями затримали двадцятидворічного полтавця, який підозрюється у скоєнні пограбування.

В мікрорайоні «Інститут зв’язку» даний молодик разом зі своїми товаришами напав на неповнолітнього, який вночі повертався додому від дівчини та із застосуванням насильства забрав у нього мобільний телефон.

 

Після затримання зловмисника та встановлення його особи виявилось, що він раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння крадіжок, пограбувань та розбійних нападів. Молодик зізнався у скоєнні злочину та добровільно віддав працівникам міліції телефон, який він відібрав тієї ночі у потерпілого. Клопотання слідчого про обрання відносно даної особи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою суд задовольнив, тому підозрюваний зараз перебуває у слідчому ізоляторі міста Полтави.

У рамках розслідування кримінального провадження, яке відразу після скоєння злочину було розпочате за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений за попередньою змовою групою осіб), зараз проводяться заходи по встановленню інших осіб, які причетні до скоєння даного правопорушення. Відповідно до санкції даної статті усім їм загрожує відповідальність у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років позбавлення волі.

Comments are closed.