Інтернет-шахрай виманив у двох комсомольчан гроші

0

Жертвою 47-річного пройдисвіта з інтернет-мережі стали двоє комсомольчан. Чоловіки шукали ноутбуки, а в результаті втратили 13 тисяч гривень.

29-річний та 37-річний жителі м. Комсомольська шукали ноутбуки. В інтернеті знайшли потрібні речі і зателефонували за вказаним номером мобільного телефону. «Продавець» запропонував переказати на банківську карту гроші за товар, на що чоловіки погодились.

Коли покупці переказали необхідні суми – 3 та 10 тисяч гривень, на вказаний їм номер, зв’язок із псевдо-продавцем перервався. Чоловіки багато разів телефонували, але всі їх сподівання були марними. Зрозумівши що їх ошукали, звернулись із заявами до місцевої поліції. Поліцейськими за даними фактами було відкриті кримінальні провадження за ч1 статті 190 КК України (шахрайство).

В ході досудового розслідування встановлено, що до скоєного причетний 47-річний уродженець Оренбурзької області, який нещодавно оселився у Комсомольську. Чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності за різноманітні правопорушення.

За словами начальника відділення поліції № 2 Євгенія Карпець, вирахувати Інтернет-шахрая не так просто, як здається. Номер телефону вони швидко змінюють. Винахідливість шахраїв не має меж, вони хороші психологи, вміють увійти в довіру. А тому, щоб уникнути небезпеки та не стати черговою жертвою Інтернет-шахраїв, насамперед потрібно бути обачними і гроші перераховувати тільки після отримання товару.

Відділення поліції №2 Кременчуцького ВП 
ГУНП в Полтавській області

Коментувати