Коли твоє місто омріяно красою то й п’ятдесят мільйонів пройдуть не заміченими. Комунальники Горішніх Плавнів освоюють бюджет.

0

Скільки витратять на благоустрій Горішні Плавнів у 2022 році точніше які підприємства отримають мільйони гривень і що за ці гроші ми отримаємо.

За 11 100 000 грн. СпецЕко цілий рік буде прибирати території, очищати урни, буде проводити очищення від снігу, вивозити сміття зі скверів, парків, автобусних зупинок, “карманів”, об”єктів соцкультпобуту та
окремих територій вулиць. Сюди ж входить механізоване прибирання проїжджої частини
вулиць міста зимове (розчищення від снігу, посипання, чергування та інше) а також миття і полив доріг та тротуарів. А поточне утримання  об’єктів благоустрою ( засобів регулювання дорожнього руху
(дорожні знаки, обмежувачі руху) встановлення інформаційних щитів (стендів) та оновлення плакатів; заходи, пов’язані з проведенням фестивалів, свят міста, інших культурно-масових заходів; монтаж, демонтаж, новорічної ялинки) поточний ремонт та фарбування об’єктів благоустрою (контейнери; МАФи, урни, рекламоносії, лавочки, пляжні МАФи, памятники, встановлення
лавочок, турнікетів, урн та інші)  містянам обійдеться ще у 2 512 900 грн. 

Тринадцять с половиною мільйонів гривень, ви вважаєте це багато і цього може вистачити з головою? Ні! – для комунальників це дуже маленька сума, ось чому:

 • Утримання та обслуговування дільниці прибережної зони КП “СпецЕко” – 5 000 000 грн. 
 • Утримання та ремонт зливової каналізації КП “СпецЕко” – 1 230 000 грн.
 • Автоматизований полив зелених насаджень міста КП “СпецЕко” – 1 900 000 грн.
 • Прибирання додаткових територій, що не входять до прибудинкових, у тому числі місць загального користування (червона лінія) КП “СпецЕко” – 3 880 000 грн. 
 • Оплата послуг по відлову, стерилізації та утриманню безпритульних тварин КП “СпецЕко” – 1 405 000 грн.
 • Придбання запчастин КП “СпецЕко” – 190 000 грн.
 • Завезення землі КП “СпецЕко” – 150 000 грн.
 • Закупівля протиожеледних матеріалів КП “СпецЕко” – 200 000 грн. 
 • Паспортизація доріг КП “СпецЕко” – 800 000 грн. 

До розподілу місцевого бюджету також залучаються КП “Міськсвітло” з трохи меншими потребами:

 • Утримання міського парку м.Горішні Плавні (поточний ремонт обладнання та обслуговування атракціонів;профілактичні роботи, прибирання від снігу, посипання піском, миття фонтану, охорона та інші) в т.ч. КП “Міськсвітло” – 2 000 000 грн. 
 • Утримання зовнішнього освітлення територіальної громади встановленої норми на обслуговування протяжність електромереж – 120,305 км, кількість світлоточок – 4300 од. також утримання світлофорних об’єктів; утримання флагштоків, тех.обслугов. відеоспостереження; ілюмінації новорічної ялинки та ілюмінації в місті за ці роботи КП “Міськсвітло” планує освоїти 15 000 000 грн. 

Останніми зі списку благоустрою є КП “Вічність” які за утримання міського кладовища (прибирання, косіння, поточний ремонт) – хочуть отримати скромних 8 609 100 грн.

Висновок. Коли у місті дуже багато грошей, котрі витрачаються на благоустрій, місто стає взірцем, краси, чистоти та культурності. Чи про Горішні Плавні це сказано?

 

Коментувати