Сміття vs Горішні Плавні: битва проти сміття!

0

У стінах власної квартири і будинків, люди проводять більше половини свого життя. А чи знає хтось, як і чим “живе” сам будинок? Які у нього проблеми і можливі шляхи їх вирішення? Чи є можливість що-небудь поліпшити?

До редакції «Прозорий Погляд» звернувся мешканець Горішніх Плавнів, який проживає  на вулиці Добровольського, 39. Містянин вкрай схвильований долею свого будинку.

Недобросовісні мешканці складують біля будинків негабаритне сміття, хоча робити це в більшості випадків заборонено! Так сталось і біля дому № 39. Річ у тім, що третю неділю поспіль, купа сміття лежить біля під’їзду і діла нікому до цього нема.

4y0b5937

Зауважимо, що великогабаритні відходи не відносять до твердих побутових відходів та вивозити його потрібно самостійно, крім випадків додаткових послуг на вивезення (з договором і рахунком на оплату), городяни не мають ніякого права залишати непридатні для користування великогабаритні речі біля будинків. Пам’ятайте, що подібні дії розцінюються як адміністративні правопорушення. Якщо ж правопорушника було не помічено, звертайтесь до комунальних служб міста для вирішення нагальних проблем.

У деяких містах України існує практика основним заходом боротьби служить відеоспостереження. В даному випадку порушник довести «я не кидав» вже не зможе.

Закликаємо усіх горішньоплавнян! Якщо вам хочеться жити краще, необхідно змінити в своїй свідомості ставлення до майна. Зрозуміти, що будинок, його дах, горище, вікна, сходи, лавочка біля під’їзду, дитячий майданчик – повсякденне життя, яке буде навколо нас.

Зізнайтесь собі сам, набагато приємніше буде жити у гарному місті!

Коментувати