Держбюджет-2021 планують поповнювати за рахунок легалізації азартних ігор

0

У доопрацьованому до другого читання проєкті Державного бюджету на 2021 рік уряд пропонує додати до джерел формування спеціального фонду держбюджету плату за ліцензії у сфері азартних ігор і лотерей.

Про це сказано в порівняльній таблиці до законопроєкту про державний бюджет на 2021 рік.

“Встановити, що джерелами формування спеціального фонду державного бюджету України на 2021 рік в частині доходів є такі надходження: плата за ліцензії на здійснення діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор та за ліцензії на випуск і проведення лотерей”, – сказано в документі.

Крім того, проєкт бюджету передбачає, що у 2021 році частина коштів, отриманих до спеціального фонду держбюджету України, буде спрямована на ряд програм, не передбачених проєктом бюджету, підготовленим до першого читання.

Зокрема, це фінансове забезпечення заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм; проведення будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів Державної кримінально-виконавчої служби України; фінансове забезпечення заходів з розвитку аеропортної інфраструктури; створення сучасної клінічної бази для лікування онкологічних захворювань в Національному інституті раку.

Також такі кошти передбачені на субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення Центрів культурних послуг, а також субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

 

Коментувати