Держслужбовці можуть фіксувати декларації в електронному вигляді

0

Відтепер держслужбовці отримали електронний цифровий підпис та можуть фіксувати декларації про доходи та витрати, представлені в електронному форматі. Про це повідомляє прес-служба КМУ.

Уряд прийняв розпорядження «Про забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису державним службовцям, які займають посади, віднесені до першої – третьої категорій, і інші прирівняні до них посади».

Чи стане це розроблення кроком  у напрямку забезпечення прозорості діяльності чиновників побачимо з часом.

Розпорядження уряду сприятиме створенню ефективної загальнодержавної системи запобігання і протидії корупції, передбачених Антикорупційної стратегії на 2015-2017 рр.

Використання електронного цифрового підпису стане основним методом аутентифікації користувачів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Це сприятиме впровадженню державної системи електронного декларування.

Держслужбовці отримають електронний цифровий підпис в Мін’юсті України, Державної фіскальної службі України та Державній казначейській службі України на безоплатній основі.

Коментувати