Кабмін гальмує розвиток полтавського аеропорту

0

Через кадрові проблеми в Кабінеті Міністрів України не може бути розглянута програма розвитку «Аеропорту-Полтава». Про це заявив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

 

«На сьогоднішній день є проблема. Дуже багато наших документів знаходиться в Кабінеті Міністрів України. Але через ситуацію, яка склалася зараз в Кабміні, коли Міністр пише заяву, а завтра забирає його назад і повертається, «Аеропорт-Полтава» не може рухатися вперед. Коли ми подавали програму і документи в Міністерство економічного розвитку, вони були розглянуті, але прийняти рішення без Міністра комісія не може. А Міністра зараз немає. Така ж ситуація і по Міністру транспорту та інфраструктури. Ми очікуємо, що 16-17 лютого будуть вирішені всі кадрові питання, і нам вдасться просунути далі наші документи. Це стосується і зміни тарифів, і отримання міжнародного статусу аеропортом », – каже Андрій Пісоцький.

 

Нагадаємо, в кінці року заяву про звільнення написав Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. Днями він відкликав свою заяву. Також заяву про звільнення написав і Міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус.

 

Також, на початку року керівники області представили програму розвитку полтавського аеропорту. Згідно програми до кінця 2016 року аеропорт має отримати міжнародний статус.

 

Коментувати