Російський «Лукойл» поставляє дизпаливо Полтавському ГЗК

0

Поставки російського дизпалива в Україні залізницею відновляться в кінці березня-початку квітня. За інформацією трейдерів, ресурс законтрактований п’ятьма компаніями: Полтавський ГЗК, «Альянс Енерго Трейд», «НП-Трейдинг», «Амик» і «Елемент». Очікувана ціна ресурсу буде на 200-300 грн./тонн нижче ціни білоруського дизпалива. Про це OilNews розповіли учасники українського ринку. Трейдери відзначають, що зараз вони змушені знову готувати гарантійні листи про те, що даний ресурс не буде адресований українській армії.

За інформацією трейдерів, російський «Лукойл» зумів домогтися від Федеральної служби з технічного та експортного контролю РФ (ФСТЕК) дозволу на поставку дизпалива в Україні.

«Перша партія дизпалива об’ємом 20 тис. тонн, виробництва Волгоградського НПЗ вже законтрактована українськими контрагентами. Вона очікується в кінці березня на ст. Куп’янськ в Харківській області», – розповів один з імпортерів.

За повідомленням учасників ринку, з 1 квітня постачання російського дизпалива в Україні стануть регулярними. «Повний ембарго буде знято, уже зараз російські виробники пропонують свій ресурс», – розповів імпортер білоруського дизпалива.

Відзначимо, що відхід з ринку російського дизпалива в минулому році спровокував зростання премій на білоруський продукт як основну альтернативу.

Так, за даними джерел, лютневі тендери БНК з продажу дизпалива в Україні завершилися з результатом + 25/тонн. У той же час російські поставки очікуються з нульовою премією, що може привести до загального зниження цін для українських контрагентів в усіх напрямках.

Поставки дизпалива в Україні з РФ припинилися з початку жовтня 2015 року через перешкод, створених ФСТЕК. У той же час завдяки диверсифікації ринку вдалося уникнути дефіциту і фактично утримати ціну на паливо від різкого підвищення.

Зокрема, різко зріс обсяг поставок дизпалива морським транспортом. При цьому російський дизпалива все ж надходив на український ринок. Він закуповувався танкерами на вільному ринку.

Крім того, поставки російського дизпалива йшли через Білорусь під маркуванням «Паливо дизельне експортне» (ПДЕ).

Коментувати