У жовтні 2020 року природний газ обійдеться кременчужанам, а також горішньоплавнянам дешевше

0

Кременчуцькі постачальники газу знизили його ціну майже на чверть
У жовтні 2020 року природний газ обійдеться кременчужанам, а також горішньоплавнівцям та мешканцям Семенівщини дешевше ніж решті українців.

Ціну природного газу для населення на жовтень 2020 року підприємство «Кременчукгаз Трейдінг» знизило

із 6200 грн/1м³ (з ПДВ) до 4700 грн/1м³ (з ПДВ).

Практично, це мінус 24% від ціни, заявленої на початку місяця!

Так само ТОВ «Кременчукгаз-постачання» знизило ціну газу для населення на жовтень 2020 року

із 6500 грн/1м³ (з ПДВ) до 5390 грн/1м³ (з ПДВ).

Це на 17% менше!

Можливіть таких позитивних для побутових споживачів змін керівник ТОВ «Кременчукгаз-постачання» Валерій Кузьминський пояснив прагненням компаній залишатися максимально доступними та конкурентоспроможними учасниками газового ринку.

«Оптові продавці запропонували нам умови, вигідніші за ті, що є в розрахунку основного договору, – сказав він. – Ми уклали додаткові угоди та зробили перерахунок. В результаті наші ціни виявилися чи не найнижчими в Україні.

У нас завжди найкращі пропозиції, бо вміло застосовуємо моніторинг, приймаємо гнучкі рішення, локально в найкоротші терміни вирішуємо питання, готові завжди відкрито співпрацювати».

Завдяки мобільності, компетенції та комунікативності персоналу компаній групи «Кременчукгаз» у кожного українця може з’явитися доступ до наших вигідних умов газопостачання.

 «Ми намагаємося зробити якомога привабливішими умови для наших споживачів, – каже голова правління ПрАТ «Кременчукгаз» Богдан Оксененко, – тому займаємося оптимізацією своєї діяльності, шукаємо і знаходимо дешевший газ і тим самим робимо його дешевим і для споживачів.

Із огляду на те, що вдалося купити газ дешевше, ми переглянули ціну в бік пониження. Ми діємо відкрито, не ставлячи за єдину мету збагачення підприємства чи розраховуючи на якийсь суперприбуток».

 

Коментувати