Затягнути паски: українців чекає зростання цін на продукти харчування

0

Останні два місяці українці спостерігають зниження цін на деякі продукти. Помітно подешевшали яйця – ціна впала з 23 гривень за десяток до 17-18 гривень. Вартість так званого “борщового набору” (цибулі, буряка, моркви, капусти) знизилася майже на 10%. Подешевшали і цитрусові – зараз кілограм мандарин і апельсин можна купити в межах 25 гривень за кілограм, хоча ще пару місяців назад ціни на ці заморські фрукти починалися від 30 гривень.

“Найбільше подешевшали яйця – на 24,4%. На 2,5-0,7% знизилися ціни на сало, фрукти, м’ясо та м’ясопродукти, рис”, – коментують в Державній службі статистики.

Втім, експерти кажуть, що продуктова дефляція – явище тимчасове, і пророкують нове зростання цін.

Нюанси калькуляції

Причини для чергового зростання цін дійсно є. Наприклад, в березні завжди дорожчає зберігання на складах. До того ж, запаси овочів з минулого врожаю закінчуються, а до нового ще далеко. Все разом це стимулює зростання цін на овочі.

Крім традиційного сезонного підвищення, є й інші фактори – зростання цін на комунальні послуги та паливо.

Молоді овочі, які прийдуть на зміну торішнім, цієї весни будуть на 10-15% дорожче, ніж в минулому році. Щодо стабільними будуть ціни на помідори та огірки.

Справа в Великий піст, наступного за ним Великоднем і травневих святах – в такі періоди попит на ці овочі особливо високий. Зате в період Посту відчутно – на 5-10 гривень за кілограм – може подешевшати сало, а ось м’ясо, яйця, “молочка” і сири дешевшати не будуть. Навпаки, до Великодня ціни на ці продукти харчування можуть вирости на 3-5 гривень.

Інфляційний тренд

Слід очікувати зростання цін на сухофрукти. І в нинішньому році це відбудеться не тільки в Великий піст.

Валютний фактор також безпосередньо впливає на вартість червоної риби і морепродуктів – ці товари в Україну імпортуються.

Крім того, в Україні знову зростуть ціни на алкоголь. Адже, як відомо, 1 березня в Україні набув чинності новий підвищений акциз на алкогольну продукцію. Наприклад, тепер мінімальна ціна на горілку збільшиться на 15 гривень – до 70 гривень.

Також подорожчає, правда, не настільки відчутно як інші види продуктів, цукор. Ще в січні Кабінет Міністрів підвищив мінімальну ціну на буряковий цукор на 40% – до 9078,87 гривень за тонну. Це відіб’ється на роздрібній ціні цукрового порошку і побічно торкнеться ціни на солодощі.

Затягнути паски

Подорожчання продуктів харчування все більше змушує українців економити на цій статті витрат. Сума, яку ми щодня витрачаємо на продукти, не змінилася, а от кількість купованих товарів скоротилося приблизно на 30%. Наприклад, ми відмовилися від молока, вершкового масла, білого хліба і зелені, а за овочами і фруктами ходимо на ринок – там дешевше. За оцінками дослідницької компанії «Research and Branding Group», більше 65% українців заощаджують на їжі. І це були дані на середину минулого року, без урахування осіннього зростання цін на продукти.

Зараз у середньостатистичної української сім’ї на продукти йде близько 40-45% доходів. Для порівняння: у європейській – не більше 20%. Але це не означає, що європейці їдять менше українців. Справа – в мізерних доходах наших співвітчизників.

Згідно з дослідженнями ООН, жебраком вважається те населення, де рівень витрат на харчування у пересічної сім’ї досягає 60%. Для того, щоб перетнути цю прикордонну смугу, нашій країні залишилося небагато – уряд заклав показники інфляції на 2016 рік на рівні 24%.

Коментувати