Зростання цін сповільнюється. Вперше за останній рік в Україні зафіксовано дефляцію. Що буде з цінами далі?

0

У серпні на споживчому ринку зафіксована дефляція — ціни знизилися на 0,2%. Востаннє вона спостерігалась у серпні минулого року. У річному вимірі темп зростання цін, як і в липні, залишився на рівні 10,2%. З початку року ціни збільшилися на 6,2%. Про це повідомляє Мінекономіки у своєму огляді.

Відомство зазначає, що до дефляції призвело посилення сезонного чинника. Так, завдяки насиченості ринку сільськогосподарською продукцією, з огляду на подальше збільшення пропозиції нового врожаю, відбулося здешевлення продуктів харчування на 0,8%. Найсуттєвіше подешевшали овочі (-18,3%) та фрукти (-5%). Зокрема, ціни на солодкий перець знизилися на 43,7%, моркву — на 42,3%, буряк — на 39,1%, помідори — на 35%, баклажани — на 34,5%, картоплю — на 26,7%, виноград — на 21,3%. Також
соняшникова олія подешевшала на 1%, крупи — на 2,9%, макарони — на 0,4%. Водночас відбулося подорожчання деяких продуктів, як-от яєць (+18%) та цукру (+3,6%). Збільшилися ціни на газ (+2,1%) за місячними тарифами до 16,99 грн/куб. метр з ПДВ.

“Фактично наразі вже варто констатувати певний злам тенденцій у ціноутворенні на внутрішньому ринку та, вірогідно, наявність ознак так званої “інфляційної втоми”, коли динаміка більшості цін, можливо тимчасово, але вичерпала потенціал зростання”, — зауважує Мінекономіки.

За його даними, навіть з урахуванням високого рівня зростання світових цін на енергоносії, за відсутності нових викликів для економіки, рівень інфляції за підсумками року не перевищить 10%. “Інфляцію 2021 року варто розглядати як цілком обумовлену “плату” за “оздоровлення” економіки на тлі значних втрат низки галузей упродовж карантину”, — розповіло відомство.

НБУ прогнозує, що впродовж найближчих місяців інфляція залишатиметься в діапазоні 10-11% з огляду на дію як тимчасових, так і фундаментальних проінфляційних чинників. “Водночас наприкінці 2021 року інфляція сповільниться нижче 10% і у 2022 році поступово повернеться до цілі Національного банку 5%”, — зазначив регулятор на своєму сайті.
Як пояснив у коментарі ТСН.ua член  Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин, основним драйвером інфляційних процесів в Україні є здорожчання продуктів харчування, яке в річному вимірі склало 12,2%. Збільшення цін на продовольство в Україні пов’язане зі зростанням цін на світових ринках: українським експортерам немає сенсу продавати свої товари задешево в Україні, якщо можна продати за високими цінами закордон. “Те, що ціни на експортну продукцію зросли, — добре для України. Але треба розуміти, що це автоматично тягне за собою і ріст цін на промислову продукцію. Дохід від зростання ціни на аграрну
продукцію отримують агрохолдинги. Тобто від високих цін виграє обмежена кількість компаній, а розплачуються всі споживачі”, — розповів Олег Пендзин. За його словами, якщо восени буде чергова хвиля пандемії, економічна ситуація погіршиться у всіх країнах світу. Сировинні ринки будуть падати, в Україну надходитиме менше валюти, ціни на товари зростатимуть, зауважив фахівець.

Президент інвестиційної групи “Універ” Тарас Козак каже, що зростання
споживчих цін наприкінці року може сповільнитися через підвищення облікової
ставки НБУ. “НБУ регулює споживання через ставку рефінансування. Чим вона
вища, тим вищі відсотки по кредитах, відповідно, буде менше охочих їх брати.
Крім того, вищою буде ставка за депозитами. Також очікується, що зросте
дохідність державних цінних паперів — ОВДП будуть приносити вищий дохід.
Тобто підвищення облікової ставки має вплинути на споживчі ринки і дещо
сповільнити інфляцію”, — пояснив Тарас Козак, пише tsn.ua.

 

Коментувати