“Влада верховних” або як перетворити місто на бізнес

0

Обіцянки котрі пройшли мимо міста та людей.

У джерелах вільного доступу дуже важко знайти передвиборчу кампанію за 2015 рік чинного мєра міста Дмитра Геннадійовича Бикова. Але дещо все ж таки є.

Перше що кидається в очі “Перетворити Комсомольськ (Горішні Плавні) на сучасне європейське місто з розвиненою інфраструктурою, де в центрі уваги ПРОЗОРОЇ ВЛАДИ — людина”.

Красиво та перспективно складена обіцянка професійним політтехнологом, а по факту за цими словами криється благополуччя не кожного містянина, а лише верховної еліти міста.

Можливо більшість містян так чи інакше хотіли би задати питання меру, але лише мала кількість змогла дійсно потрапити до нього на прийом та отримати відповідь по суті, а не формально.

А чи знали ви – що на сесію міської ради п,5 Статті 4 Типового Регламенту сільської, селищної та міської ради можуть бути допущені громадяни за власним бажанням, а відмова має бути вмотивованою, окрім випадків які розглядаються за спеціальною процедурою. Насправді місцева влада знайде десяток причин аби не допустити зайві вуха на сесію.

“Чому так?” — з’являється логічне питання, адже прозорість влади стоїть на першому місці.

Далі, “Забезпечити реформування органів місцевого самоврядування – коли політична воля ВІДПОВІДАЛЬНОЇ влади поєднується з активністю громади задля вирішення спільних проблем”.

Нагадаємо що основна мета реформування полягає у визначенні напрямів, механізмів і строків формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади для створення і підтримки повноцінного життєвого середовища для громадян, надання високоякісних та доступних публічних послуг, становлення інститутів прямого народовладдя, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідній території, узгодження інтересів держави та територіальних громад.

Звертаємо увагу що термін “життєве середовище” охоплює такі окремі середовища, як природне і виробниче, середовище щоденних пересувань, відпочинку і домашнє середовище.

Варто тільки покинути центр міста, так одразу помічаємо, що середовище щоденних пересувань “кульгає на обидві ноги”. Середовище відпочинку має дуже скромний вибір розваг, адже різні люди віддають перевагу різному відпочинку. Домашнє середовище яке має на увазі комфортний для всіх верств населення тариф на комунальні послуги перейшов усі допустимі межі. Природне та виробниче середовище у Горішніх Плавнях дуже тісно пов’язані та мають багато нарікань, не можна сказати, що місто максимально забруднене, але з бюджетом загального фонду сумі  568 801,9 тис. гривень можливо підтримувати територію в чистоті.

 

Коментувати