“Льодовий палац” у Горішніх Плавнях чудовий спосіб “попіаритися” чи не здійсненна мрія мера?

0

Днями деякі ЗМІ Полтавщини, поширили інформацію про те, що нібито у Горішніх Плавнях, плануватимуть, будувати так звану Льодову Арену, за для стимуляції поширення зимових видів спорту. Але передивляючись відеозапис, на якому Дмитро Биков та депутат Полтавської обласної ради від ОПЗЖ Сергій Мазур, після гри ХК “Кременчук” на “Айзберг” арені, публічно заявили, що домовились про співпрацю, а точніше про виділення земельної ділянки ( на території ГП, так як Биков ні до яких інших територій відношення не має) для будування Льодової Арени. Також було додано, що такий проєкт, вартує більше ста мільйонів гривень! У Горішніх Плавнях, сто мільйонів, льодова арена.. серйозно!? Потрібно бути взагалі недалекою людиною, аби скласти все це – у логічний ланцюг.

Тож пояснюю, чому вся ця публічна заява, хоч і на малорейтинговому каналі, попахує піаром.

Почнемо з початку, мало хто з місцевих голів домовляється про відведення ділянок підконтрольних своїй ОТГ територій, на хокейному матчі. Так звичайно, неформально про таке поговорити можна, але заявляти публічно, це вже інша справа. Адже Дмитро Биков, як законний представник громади, є джерелом ОФІЦІЙНОЇ інформації, тобто інформації котра не повинна піддаватися сумнівам та є об’єктивно правдивою. Звісно мер може “з’їхати” на те що, це було обговорено за деякий час до цієї гри, при більш офіційних обставинах, але підтвердження офіційних обговорень немає, є тільки виступ після матчу, тож логічно припустити, що домовленість досягнута саме під час гри. Тож чи можливо таку інформацію сприймати правильно? Ось тому і виглядає весь цей монолог, як звичайнісінький піар, до того ж дуже здешевлений.

Тепер відповім на питання, чому льодова арена, це нездійсненна мрія.

Ще, в далекому 2007 році у Полтаві було відкрито одразу чотири ковзанки зі штучним покриттям. Почали створюватися хокейні команди, після двадцятирічної перерви був відновлений чемпіонат області. Однак, згодом льодові майданчики почали один за одним згортатися. Спочатку закрили каток на Леваді, потім у Павленках, останнім не витримав критий каток у парку «Перемога». Після закриття катків полтавські хокейні команди взагалі залишилися без можливості навіть у зимовий період проводити повноцінні тренування. Через відсутність власного льоду полтавці змушені були поневірятися у пошуках майданчика для гри. Кременчук або Харків — ось найближчі міста, готові за доволі серйозні кошти могли надати можливість командам потренуватися. До чого це ведеться, у Полтаві були і льодові майданчики і хокейні команди. А у Горішніх Плавнях?

Далі. У лютому поточного року, Полтавська облрада, ухвалила рішення, тільки про створення комунального закладу “Спортивний центр Полтавщини” на базі ХК “Кременчук”, тобто приватний хокейний клуб фінансуватиметься за бюджетний кошт. А Горішні Плавні що можуть запропонувати, бокс, дзюдо чи футбол. До чого тут льодовий палац?

Ще один факт, на виїзному засіданні постійної комісії з питань бюджету та управління майном Полтавської облради, депутати підтримали наміри щодо створення комунального закладу обласної ради “Спортивний центр Полтавщини” на базі ХК, але ні про сто мільйонів, про які казав Биков, ні про кошти взагалі, мова не йшла. Мова зайшла про те що, для реалізації такого проєкту потрібно виділити щонайменше 3 ГА землі. Де у Горішніх Плавнях стільки вільної землі?

І заключення, перемовини будуть вестись у пріоритеті, із містом Полтава, так як у міста вже є проєкт, котрому два роки. Арену попередньо планували розмістити на території Щербанівської ОТГ, на межі Розсошенців та Полтави. Про Горішні Плавні взагалі ніхто не замислювався. Тож яку землю, а головне для чого, Дмитро Биков зібрався виділити для Сергія Мазура?

На останок, давайте залишатися реалістами та не літати у хмарах, з приводу різних неможливих об’єктів.

Проєкт льодового палацу у Полтаві

 

Коментувати