Тихо та швидко, Горішньоплавнівський ЦНАП, надасть послуги чиновникам усіх рівнів.

0

 

У Горішніх Плавнях все можливо. Тут закриють очі на формальності, зроблять усе швидко та тихо або як Горішньоплавнівський ЦНАП реєстрував новообраного голову Кременчуцької райради. 

Майже вся область чула, як кременчуцькі депутати нового голову обирали, тож і ми розглянемо цей балаган (інакше не назвати).

Другого червня у Кременчуцькій райраді  запланована сесія фактично зірвана. З самого ранку відбувалися сутички та штурханина, яка переросла у бійку. Змагалися представники політичних сил з партією “За майбутне” від якої до міської ради балотувався чинний мер Кременчука Віталій Малецький. Представники “За майбутне” прийшли підтримати тодішнього голову районної ради Антона Самаркіна (представника партії «За майбутнє»). На проти представники інших політисил виступали за зняття Самаркіна з посади голови райради. Версій щодо причин, такої поведінки, депутатів декілька перша, що представники «з майбутнього» оголосили сесію райради незаконною, друга про те, що Самаркіна хочуть зняти, бо він не дає будувати Біланівський ГЗК. А також у сесійній залі цього ж дня влаштували громадські слухання щодо недопущення будівництва Біланівського ГЗК. Лунали гасла про боротьбу з олігархом Жеваго. При цьому у питаннях, запропонованих на сесію (принаймні тих, що були оприлюднені на сайті), не було жодного, пов’язаного з Біланівським ГЗК.

Друга спроба провести сесію відбулася у Полтаві третього червня, після того, як присутні у залі освистали «слугу народу» нардепа Мовчана, який приїхав на зібрання підтримати партію «За майбутнє!», та тодішнього голову райради Антона Самаркіна, депутати покинули зал. Сесія не відбулась.

Третя спроба чекала на успіх 9 червня у Будинку Культури Кам*яних Потоків але теж без результату, оскільки не зібралась потрібна кількість депутатів, але деякий час згодом того ж дня, поки представники партії «За майбутнє» окупували будинок культури, депутати зібрали більшість в офісі однієї з політичних сил, у засіданні взяли участь 29 депутатів з 54. Зі слів депутатів, були забезпечені всі процедури, які передбачені чинним законодавством та регламентом Ради. Після того, як депутати висловили недовіру тодішньому чинному голові, Антону Самаркіну, було обрано нового голову Кременчуцької районної ради. Одноголосною більшістю голосів депутати висловили підтримку представнику від політичної партії «Рідне місто» Дмитру Колотієвському. Першим заступником обрали голову районної організації партії «Батьківщина» Едуарда Скляревського.

За інформацією з власних джерел, редакція Прозорий Погляд дізналась, що після прийняття рішення на користь Колотієвського йому було доручено провести державну реєстрацію юридичної особи, тобто офіційного призначення себе на пост голови райради, реєстрація проводилася за сприяння Горішньоплавнівського ЦНАП, а точніше відділу реєстрації, у найкоротші строки, у такі короткі що вже ранком 10 червня на сайті мінюсту, з*явився відповідний допис про офіційну реєстрацію нового голови. Не пройшло навіть доби, від моменту прийняття рішення до моменту офіційної реєєстрації у Державному реєстрі.

Тобто ми припускаемо що управлінці Горішніх Плавнів знехтували дотриманням формальностей, та провели реєстрацію “по-тихому и по-быстрому”.

Можливо завдяки саме таким незаконним діям місцеві чиновники мають можливість зводити собі котеджі на муніципальній землі території ДЮСШ. Адже саме такий будиночок за неофіційними даними належить Світлані Нестеренко, котра обіймає посаду начальника Горішньоплавнівсьго відділу ЦНАП де і проходила сумнівна реєстрація нового голови Кременчуцької райради.

 

Коментувати