Лише для “своїх”. Як у Горішніх Плавнях заробити на спорті.

0

Фірма банкрут ПрАТ “F&C Realty” яку пов’язують з Константином Жеваго має в оренді землю на якій побудовано славнозвісний “місцевий” ФОК, тобто у 2007 році місто надало підприємству шмат землі за адресою Добровольського 28 – б, а підприємство цю ж землю надало під будівництво та реконструкцію усіх будівель ФОКу. Тим самим можливо припустити, що фірма “F&C Realty” не платить орендну плату місту та не отримує орендну плату від ФОКу та спорт-клубу “Sport-miх” та як є банкрутом. Така собі вигідна гра в одні ворота.

Трохи більше як рік у тому ж ФОК, на світ народилася громадська організація “Тенісний клуб Майбутнє”, засновником якого є Веріч-Федченко Олександр Віталійович, котрий до недавнього часу був керівником громадської організації “Ферум”. Дуже різностороння у своїй діяльності людина. Займається усім, що може принести дохід.

Кочують “свої” люди з однієї ГО до іншої. Чому “свої” тому, що, ГО “Ферум” та ГО “ТК Майбутнє” у своїй діяльності мають один спільний КВЕД 68.20, що передбачає надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Будь то стадіон, чи корт, чи готель, все що заманеться. Вам здадуть за дорого те, що самі взяли за дешево.

Очевидно те, що ФОК збудували, але очікуваного доходу він не приносить, а обслуговувати його потрібно незалежно не від чого. Тож, керівництво всіх місцевих рівнів вирішило проводити комерційні турніри, то з тенісу, то з футболу.

Цікаво те, що маючи два власних футбольних поля, за якихось незрозумілих причин, футбольні матчі проводять на полях п’ятої школи та “Гірник”, котрі є комунальними. Тим самим перешкоджаючи іншим бажаючим пограти.

Пам’ятається, як у 2019 році, коли урочисто відкривали стадіон п’ятої школи, мер міста запевняв, що на стадіон можуть приходити усі містяни, які займаються спортом:

— Загальна сума будівництва цього проекту близько 12 млн грн. Цей стадіон, у першу чергу, для молоді, учнів шкіл, і жителів, які полюбляють спорт. 

Частину коштів для реалізації проекту тоді залучив обласний депутат Вячеслав Мінязев, котрий є власником ГО “Ферум”. Також зазначалось, що це спільний результат співпраці міста, обласних депутатів та Державного Фонду Регіонального розвитку.

Цікаво те що, у часи конфліктів у ФК Гірник та повідомлень про розпад, новим директором команди стає чергова людина Жеваго, бізнесмен Шалаєв, котрий у той самій період відкрив нову “справу” під назвою ТОВ “СПЕКТРУМ КОНТАКТ”, яка займається як раз таки орендою та управлінням свого та орендованого майна та…діяльністю спортивних об’єктів. Він як новопризначений спортивний директор “Гірник Спорт” як найкраще знає, як вижати максимум прибутку з усього що пов’язане зі спортом.

— Я пишаюся тим, що маю відношення до зведення цього стадіону. Будемо й далі працювати у цьому ж напрямку, та ще й зіграємо тут. – Сказав Мінязев

Хто ж знав, що грати на стадіоні будуть тільки “свої” та тільки для вигоди своїх вкладників.

Припускаємо, що саме вищевказані підвладні ГО отримують дохід від надання приїжджаючим на турніри командам – готельних номерів.

Також прості мешканці міста теж мають змогу скористатися послугами ФОКу, наприклад оплатити свої заняття спортом, відвідати спортивне кафе з можливістю випити трохи алкоголю, та отримати інші спортивні послуги за “помірну” плату.

Круговерт грошей між своїми. Начебто усе чесно, але до бюджету міста нічого не доходить.

Проте нагадуємо, що перед будівництвом ФОКу, мер на усіх кутах розказував, який це буде фізкультурний центр, для усіх бажаючих, для містян. По факту, “свої” побудували на “своєму” для “своїх”.

 

Коментувати