8 сесія депутатів Комсомольської міськради

0

22 березня  2016 року депутати Комсомольської міської ради Полтавської області 7-го скликання зібралися на восьму сесію. Як зазвичай, спершу пролунав гімн. Засідання відбулося під головуванням міського голови Дмитра Бикова.

До сесійної зали були запрошені керівники підприємств, організацій, установ, представники правоохоронних органів, міського суду, прокуратури та представники ЗМІ. В залі були присутні 29 депутатів із 34. На розгляд восьмої сесії міської ради до порядку денного винесено 10 питань.

Першочерговим опрацьовували питання житлово-комунального господарства. Доповідав директор департаменту житлово-комунального господарства Василюк Петро Борисович стосовно затвердження Програми стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів у будинках об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Комсомольська на 2016-2020 роки.

Також депутати підтримали внесенні зміни до «Програми сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2015-2017 роки». А саме заходи по виконанню капітального ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Комсомольська на 2016 рік.

№ п/п Назва об’єктів Замовник КЕКВ Плановий обсяг з урахуванням змін, грн.
1. Капітальний ремонт електричних мереж житлового будинку по вул. Леніна, 14 ОСББ «Дніпрова Чайка», (заміна розподільчих мереж, з розробкою проекту) ДЖКГ  

 

3131

 

 

23 000 тис.

2. Капітальний ремонт трубопроводів опалення та гарячого водопостачання (підвальне приміщення), ремонт міжпанельних стиків фасаду в житловому будинку № 29 по вул. Добровольського (ОСББ «Мрія») ОСББ «Мрія»  

 

3210

 

 

296 321 тис.

3. Капітальний ремонт трубопроводів опалення і холодного водопостачання в підвалі будинку та ремонт швів з’єднань зовнішніх стінових конструкцій в житловому будинку № 66 по вул. Леніна (ОСББ «Промінь») ОСББ

«Промінь»

 

 

3210

 

 

231 713 тис.

4. Капітальний ремонт трубопроводів опалення та гарячого водопостачання в підвалі і технічному поверсі будинку та капітальний ремонт відмостки в житловому будинку № 69 по вул. Леніна (ОСББ «№ 8») ОСББ

«№ 8»

 

 

3210

 

 

222 651тис.

5. Фінансування робіт по капітальному ремонту ОСББ, які відібрані для участі в спільному Проекті МРГ III ЄС/ПРООН ДЖКГ  

3131

 

206 315 тис.

6. Розробка проекту капітального ремонту системи опалення житлового будинку № 40 по вул. Леніна (ОСББ «МЖК»), з встановленням автоматичного теплового вузла. ДЖКГ  

3131

 

20 000 тис.

 

Всього:

 

1 млн.грн.

 

Прийняли  такі зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Комсомольська на 2016 рік:

 • Реконструкція входу в ПКіВ з вул. Добровольського – 5 млн. 148 тис. 324 грн.;
 • Будівництво фонтану біля ПКіТ (з проектом) – 1 млн.493 тис. 324 грн.;
 • Реконструкція пішохідної доріжки вул. Добровольського-Парк культури-лікарня (з проектом) – 640 тис.грн.;
 • Капітальний ремонт (підсилення) будівельних конструкцій житлового будинку по проспекту Героїв Дніпра (вул. Леніна), 27 – 585 тис.грн.;
 • Реконструкція (усунення) відкритого водозабору – 405 тис.грн.;
 • Реконструкція проїзду пр.Героїв Дніпра– вул. Добровольського вздовж СШ №6 (проект) – 300 тис.грн.;
 • Капітальний ремонт несучо-огороджуючих конструкцій квартир 167-168 Миру,27 – 10 тис.грн.

Комсомольською міськрадою прийнято зміни до «Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Комсомольську на 2016-2020 роки», а саме:

 • Будівництво полігону ТПВ із встановленням лінії по сортуванню вторинної сировини – 41млн. 300 тис.116 грн.;
 • Розчищення та поглиблення русла р.Дніпро – капітальний ремонт водного об’єкту (проект, впровадження проекту) – 5 млн.грн.;
 • Придбання портального сміттєвоза для транспортування великогабаритних відходів – 1млн.350 тис.грн.;
 • Виконання робіт по проекту «Благоустрій паркового озера в місті Комсомольську. Укріплення берегів.» – капітальний ремонт – 1 млн.грн.;
 • Благоустрій водойм (прибирання Паркового озера та місць відпочинку населення на воді, очищення акваторії від сміття, очищення піску, створення лунок для риби) – 235 тис.751 грн.;

Постало питання одного з депутатів стосовно того, що у Комсомольську планують придбати 100 урн на придбання яких виділено 80 тис.грн. Тобто, 1 «зелена» урна коштуватиме місту 800 грн.

З приводу питання будівництва доповів начальник управління по інвестиціях та будівництву Кравченко Олександр Михайлович. Він розповів, що до статутного капіталу КП «Міськсвітло» Комсомольської міської ради передали витрат по об’єкту «Освітлення мікрорайону «Низи».

Начальник фінансового управління Баландіна Валентина Іванівна звітувала про виконання міського бюджету за 2015 рік та про зміни до показників міського бюджету на 2016 рік. Депутати підтримали одноголосно.

Затвердили міську цільову програму «Крок у соціум» на 2016 рік. Директор ТЦСО «Калина» Бабич Лідія Василівна розповіла про основну мету програми – це покращення побутових аспектів життя інвалідів-візочників шляхом допомоги у пересуванні та створення безбар’єрного середовища для інвалідів-візочників. Вона пояснила, що у  ТЦСО «Калина» планують надавати послуг з допомоги у пересуванні міжповерховими сходами інвалідам-візочникам з понеділок-п’ятниця з 8:00 – 17:00.

Опрацювали організаційні питання, серед яких:

 • Про дорадчий комітет з питань впровадження у м. Комсомольську Проекту «Партнерство для розвитку міст».
 • Про затвердження «Міської Програми антитерористичних заходів на 2016 рік».
 • Про затвердження Положення про порядок розгляду електронних петицій, адресованих Комсомольській міській раді Полтавської області.
 • Про внесення змін до структури та чисельності апарату виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області.
 • Про затвердження Положення про відділ з питань державної реєстрації виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області.

Про питання поновлення та розірвання  стосовно користування земельними ділянками міста, доповідачем виступила начальник відділу економічного аналізу та контролю Пятіна Віта Михайлівна. Також розглянули питання архітектури і містобудування. Були розглянуті питання комунального майна, щодо передачі будівлі гуртожитку та об’єктів соціальної інфраструктури по вул. Миру, 8 до статутного капіталу КЖРЕП №1.

Затвердили питання архітектури і містобудування затвердили проекти землеустрою щодо відведень земельних ділянок та передачу її в оренду громадянам міста.

Усі питання, які були включені до порядку денного п’ятої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання були розглянуті.

Наприкінці до усіх присутніх у сесійній залі з промовою про перейменування звернувся депутат Полтавської облради Говоренко Володимир Олександрович.

Коментувати