«Благодійне» будівництво на території ДЮСШ №3

0

Наразі на території ДЮСШ№3 у Горішніх Плавнях відбувається будівництво корпусу для перебування спортсменів, кошти на яке інвестував очільник ГО «Ферум» Сергій Нестеренко.

Все начебто добре окрім одного нюансу, даний об’єкт прибудований до будинку який належить сім’ї Нестеренко та записаний у декларації дружини як адміністративна будівля.

Також декларація дружини, Нестеренко Світлани, повідомляє наступну інформацію. У 2017 році так звана адмінбудівля знаходилася у спільній власності с ДЮСШ №3, причому Нестеренко належало тільки 11,2% загальної площі у 181,3 кв.м., а вже у 2018 році в його власності опинилися всі 100%.

Журналістам «Прозорий Погляд» директор спортивної школи розповів, що новобудову планують зробити максимально комфортною для перебування спортсменів які приїздять на збори.

До того ж він зауважив що Сергій Нестеренко вклав гроші тільки в будівництво споруди, а вже внутрішні роботи та обстановку всім необхідним, ДЮСШ буде робити за власні кошти  яких, як зазначив директор, немає.

Очевидним є той факт, що не обійшлось без участі мера Дмитра Бикова, який напевно й надав дозвіл переходу ділянки землі на території ДЮСШ у приватну власність.  До речі на території нинішньої новобудови сім*ї Нестеренко, три роки назад знаходилися орендні парковочні місця для приватних яхт, котрі на теперішній час перебувають на човновій станції.

 

Залишається відкритим питання, скільки ще можновладців Горішніх Плавнів, захоче собі «адмінбудиночок у води» і куди в такому випадку подінуть судна, адже човнова станція, не резинова.

Коментувати