Чи буде горяча вода у Горішніх Плавнях?

1

На офіційній сторінці Горішньоплавнівської міської ради у соціальній мережі, оприлюднена інформація стосовно зняття пломб на запірних пристроях КВП «Теплоенерго» та відновлення газопостачання з метою відновлення гарячого водопостачання в місті.

Така ситуація виникла через наявність у КВП «Теплоенерго» великої заборгованості перед НАК «Нафтогаз Україна» за попередній період, яка виникла у зв’язку з тим, що державою не відшкодовано «Теплоенерго» кошти (22,5 млн грн) за комунальні послуги, надані по субсидіям на оплату житлово-комунальних послуг.

Це, в свою чергу, не дозволяє КВП «Теплоенерго» розрахуватися з постачальником газу НАК «Нафтогаз Україна», транспортувальником газу «Черкасигаз» та газорозподільником ПАТ «Кременчукгаз». ПАТ «Кременчукгаз» було опломбовано та перекрито подачу газу на КВП «Теплоенерго».

Тому після завершення регламентних робіт на головній котельні міста з 01 серпня постачання гарячої води в Горішніх Плавнях не було відновлено.

Наразі підготовлено та направлено до ПАТ «Кременчукгаз» гарантійні листи про вирішення питання щодо відновлення газопостачання.

1 коментар

  1. Давид on

    Интересно, а я, как исправный плательщик, почему должен страдать от этого? Или Теплоэнерго будет мне компенсацию платить за неудобства?

Коментувати