Чиновник Горішніх Плавнів викликав обурення у воїнів АТО

0

12 жовтня напередодні Дня захисника України в краєзнавчому музеї Горішніх Плавнів відбулися урочисті заходи відкриття експозиції «АТО: неоголошена війна Україні».

У залі музею зібралися учасники бойових дій, їх родини, волонтери, учнівська молодь, представники влади.

Як повідомляє офіційний сайт міської ради Горішніх Плавнів, з вітальною промовою до присутніх виступив перший заступник міського голови Олександр Чуприна, який відзначив важливу роль експозиції для містян, яка буде нагадувати про тяжкі для України події.

Однак,  ветерани АТО, які були  присутні, слова з підтекстом віце-мера не зрозуміли. Обурена частина запрошених покинула захід, не дочекавшись завершального слова чиновника.

У соціальних мережах одразу розлетілась новина, що Олександра Анатолійовича  Чуприна, згадавши українських політиків, які розв’язали війну, зауважив, що потрібно домовлятися з політиками з іншого боку. Обурені емоції й досі переповнюють тих, хто був присутній на цьому заході.

 

Фото взято з офіційного сайту Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області http://www.komsomolsk-rada.gov.ua/main/4761-u-muzeyi-gorshnh-plavnv-vdkrito-ekspozicyu-prisvyachenu-zahisnikam-ukrayini.html   

 

 

 

 

Коментувати