Чиновників Горішніх Плавнів запрошують до Facebook

0

Сьогодні, 1 серпня, в єдиній системі місцевих петицій з’явилось нове звернення до міської влади Горішніх Плавнів. Автор просить чиновників створити офіційну сторінку Горішньоплавнівської міської ради у соціальній мережі Facebook.

Ініціювала збір підписів під такою пропозицією Шиян Анастасія Сергіївна. Необхідність створенні сторінки вона аргументує так:

«Щодня у громади нашого міста виникають питання до місцевої влади – з різноманітних, інколи дуже болючих тем. Будівництво, ремонт, озеленіння, освіта, медична допомога, спорт, культурний розвиток міста. Нерідко ці питання лишаються без пояснень з боку влади та без вирішення самої проблеми.
Для оперативного, доступного та прямого зв’язку громадськості та місцевої влади пропоную створити на Facebook офіційну сторінку Горішньоплавнівської міської ради. За прикладом Полтавської обласної державної адміністрації:  blob:http://e-dem.in.ua/ed6be16c-73aa-44a1-901e-46c254a7dcdb

Де можна буде оперативно отримувати інформацію з будь-яких питань, що стосуються розвитку та благоустрою нашого міста.
Де кожен зможе особисто та безпосередньо доносити позицію громади та отримувати коментарі, відповіді й уточнення представників влади.
Де б регулярно викладалися та оновлювалися анонси та звіти діяльності Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.
Де можна моніторити діяльність та відкритість влади».

Наразі за дану петицію відали вже 8 голосів. Зауважимо, до кінця збору підписів залишилось 30 днів. Підтримати пропозицію можна ТУТ.

Нагадаємо, що будь-яку електронну петицію розглянуть, якщо вона не порушує вимог законодавства і набере 175 голосів підтримки у встановлений термін. Електронну петицію, яка впродовж визначеного терміну не набере необхідної кількості голосів, після завершення строку збору підписів на її підтримку, розглянуть як звернення громадян.

 

 

Коментувати