ДЕНЬ СТУДЕНТА «ПО-ДОРОСЛОМУ»: ЯК ПОТРАТИЛИСЬ У ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ

0

Трохи більше місяця залишилося до закінчення 2017 року. Про що будуть звітувати можновладці Горішніх Плавнів залишається загадкою. Попри складну політичну та фінансову ситуацію в країні, складається враження, що Горішні Плавні оминули усілякі проблеми. Адже, у міського голови Дмитра Бикова «на папері» – лише позитивні тенденції та самі плюси. Більше того, він завжди вихваляється новими методами господарювання та злагодженістю у роботі усіх виконавчих органів міської ради.

Так, «злагодженість» у витрачанні бюджетних коштів можна було побачити 17 листопада на танцювальному майданчику Парку культури та відпочинку, де відбулось святкування «Дня студента». У програмі брали участь кавер-бенд «Brains on holidays», MC Костянтин Бобровський та DJ Just Gray (м. Кременчук).

Кошторис цьогорічного святкування, на майже невідомих виконавців, обійшовся горішньоплавнянам майже 200 тисяч гривень.

А саме, відділ культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області витратило з бюджету чималу суму на піротехнічні послуги та послуги з технічного забезпечення, звукового комплексу та освітлювального обладнання. На це пішло відповідно 121 та 74,5 тис. грн.

На офіційному сайті в оголошені стосовно свята заявлено, що дане дійство відбулось за фінансової підтримки міського голови Д.Г.Бикова.

Цікавий й той факт, що укладені договори були здійснені безпосередньо між відділом культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та приватними підприємцями.

Постає питання – навіщо писати красномовні вислови стосовно фінансової підтримки пана Бикова на дані заходи чи може горішньоплавняни чогось не знають і мер Горішніх Плавнів з власної кишені витрачає кошти?

Коментувати