Депутати Горішніх Плавнів підготували звернення до ВР

0

Депутати Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області хочуть направити звернення до  Голови Верховної Ради України та Комітету з питань бюджету Верховної Ради України та до Асоціації малих міст України.

У листі, депутати висловлюють своє занепокоєння, стосовно внесених змін Кабінетом Міністрів України на розгляд Верховної Ради України проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (р.н. 5131 від 15.09.2016). А саме, міськрада Горішніх Плавнів впевнена, що передача всіх видатків галузі освіти, крім оплати праці педагогічного персоналу на рівень місцевих бюджетів призведе до погіршення умов праці вчителів.

«Слуги народу» стверджують, що орган місцевого самоврядування буде не здатен утримувати в належному стані приміщення, забезпечувати необхідним інвентарем, сплачувати комунальні послуги.

Схвалити Звернення депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області до  Голови Верховної Ради України та Комітету з питань бюджету Верховної Ради України планують на16 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання.

         Повний лист звернення Ви можете переглянути за посиланням – http://www.komsomolsk-rada.gov.ua/files/16163_pro-zvernennya-do-golovi-verhovnoyi-radi-ukrayini.html .

Коментувати