ДЮСШ №1 та №3 м. Горішні Плавні відремонтують у 2022 році.

0

Проєкти реконструкції затверджених закладів мають бути готові до кінця 2021 року.

Вчора в Полтавській облдержадміністрації відбулася нарада під головуванням першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Дмитра Луніна щодо проєкту реконструкції спортивних інтернатів і дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) у регіоні.

Під час засідання запрошені керівники й представники ДЮСШ області обговорили плани щодо покращення матеріальної бази спортивних шкіл.

«Нещодавно Офіс Президента, Міністерство молоді та спорту ініціювали новий проєкт реконструкції 18 спортивних інтернатів та 100 перших ДЮСШ в Україні. Його планують реалізувати в 2022 році, але готуватися до цього треба вже зараз. У Полтавській області обрано 7 закладів – 2 спортивні інтернати та 5 ДЮСШ», – розповів Дмитро Лунін.

Серед них і дві з Кременчука:

– КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступеня»;

– КЗ «Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів імені І.М.Піддубного»;

– КЗ «ПСДЮСШОР №2» Полтавської міської ради;

– ДЮСШ №1 міста Горішні Плавні;

– ДЮСШ №3 міста Горішні Плавні;

– КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії» Полтавської обласної ради;

– МК ДЮСШ «Авангард» Кременчуцької міської ради.

На нараді обговорили бачення щодо розвитку цих закладів, а також переглянули презентацію.

Фактично по кожному закладу запропонували конкретне бачення щодо розвитку окремих видів спорту і відповідно запропоновано проведення необхідних робіт із реконструкції існуючих чи будівництва нових об’єктів, щоб забезпечити кращу підготовку спортсменів у регіоні.

Потім концепція розвитку спортивних інтернатів та ДЮСШ буде представлена в Міністерстві молоді та спорту. Проєкти реконструкції затверджених закладів мають бути готові до кінця 2021 року, щоб у 2022-му можна було розпочинати будівельні роботи.

 

Коментувати