До Горішніх Плавнів з робочим візитом приїде голова Полтавської ОДА Олег Сінегубов

0

13 травня з робочою поїздкою голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов відвідує Кременчуцький район та Горішні Плавні.

Його зустрінутьть Греков Євген Анатолійович – заступник голови облдержадміністрації; Пирог Андрій Миколайович – голова Кременчуцької райдержадміністрації; Пікуль Геннадій Іванович – начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області; Зоря Юрій Олексійович – Потоківський сільський голова; Вакух Валерій Миколайович – керівник ТДВ «Кременчуцька птахофабрика».

У Потоках губернатор має вивчити ситуацію щодо утилізації біомаси з Кременчуцької плахофабрики на якій нещодавно зафіксована гибель курей  та контроль за навколишнім природним середовищем.

Потім він переїде до кар’єру «Єристівського ГЗК», потім проведе ознайомлення з роботою КНП «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні», фізкультурно-оздоровчого комплексу, Управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради, де ознайомиться з front-office для прийому громадян.

Також керманич області має ознайомитися з об’єктами СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської: спортивно-фізкультурний комплекс; кабінет робототехніки та LEGO-студія; STEM-лабораторія. Далі заплановано ознайомлення з роботою «Полтавського ГЗК», із реконструкцією системи водопідготовки комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно каналізаційного господарства Горішньоплавнівської міської ради». Крім того у плані переїзд до Кривушівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Там губернатор ознайомиться з будівництвом лабораторії.

Коментувати