До Вашої уваги!

0

запорука

Голові правління

ВАТ «Полтавський ГЗК»

Лотоусу В. В.

Шановний Вікторе Вікторовичу!

Громадська організація «Запорука» занепокоєна ситуацією, яка склалась в аматорському футболі в місті Комсомольську. Перш за все, хочемо зауважити, щодо не компетентної роботи голови Федерації по футболу м.Комсомольска Юренко Олега Борисовича.

Чому звертаємось саме до Вас?

В 2013 році в м.Комсомольську відбулися вибори голови ФФК, переможцем на яких став Олег Борисович Юренко. Дана кандидатура була висунута на пост з-за ініціативи та підтримки – ПГЗК, ЕГЗК, ФК «Гірник-спорт», ФК «Колос» (Дмитрівка). Кандидат надав свою передвиборчу програму, в якій були змальовані чудові та привабливі перспективи для розвитку Комсомольського футболу, обіцянки щодо проведення великої кількості турнірів, розвиток дитячого та аматорського футболу, навчання молодих арбітрів, а головне – надання фінансової підтримки Федерації з боку ПГЗК, ЕГЗК та Благодійного фонду. З його боку було багато сказано та мало зроблено.

ФФК існує тільки на папері. За 2 роки був відкритий лише розрахунковий рахунок. Хочемо зазначити, що за вказаний період не проводились жодні збори, не було зроблено жодної звітності. ФФК не має навіть свого приміщення. Це й не дивно, голова Федерації на даний час займає посаду головного юриста ЕГЗК і велику кількість часу приділяє свої основній роботі. За браком часу Олег Борисович має лише звання голови Федерації, не виконуючі покладені на нього обов’язки в повному обсязі.

Останньою краплею стало бажання пана Юренко війти в склад виконкому Федерації футболу Полтавської області.  Мабуть, йому стало тісно в одному місті і він хоче передати свій досвід і хист в роботі обласної Федерації.

ГО «Запорука» просить Вас розібратися в даній ситуації, ФФК або ФФ ПГЗК. Хочемо зауважити, що не всі мешканці міста є працівниками комбінату.

Сподіваємося на Ваше розуміння та сприяння позитивного рішення.

 

Президент ГО «Запорука»                                                           М. В. Завалій

 

Коментувати