Фінансові зміни до міських програм розвитку

0

За інформацією дванадцятого засідання горішньоплавнівської міської ради було внесено зміни до деяких міських програм розвитку.

Виділили 300 тис. грн КП «СпецЕко» на поточне утримання об’єктів благоустрою. Із метою забезпечення функціонування підприємств, установ, організацій, що виробляють, надають житлово-комунальні послуги у 2021 році виділили КП «Рембудсервіс» – 97 тис. грн, КП «Міськсвітло» – 1 млн грн. Внесли до статутного капіталу КП «Міськсвітло» – 1 млн грн. На здійснення заходів із землеустрою у 2021 році КП «СпецЕко» виділили 47,5 тис. грн. За рахунок пересування коштів виділено 1,5 млн грн на придбання комбінованої дорожньої машини, 1,5 млн грн – на реконструкцію перехрестя просп. Героїв Дніпра-вул. Миру з організацією кільцевої розв’язки; на поточний ремонт вуличної мережі міста й сіл Салівки, Келеберди, Григоро-Бригадирівки, Дмитрівки.

Виділено 144,4 тис. грн ОСББ «№9» на капітальний ремонт трубопроводів опалення житлового будинку по просп. Героїв Дніпра, 71; 35 тис. грн КЖРЕП № 1 – на капітальний ремонт балконних плит.

У рамках Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території Горишньоплавнівської територіальної громади на 2021-2025 роки виділено 550, 2 тис. грн на догляд за зеленими насадженнями, обприскування каштанів біопрепаратом, на розробку проєкту будівництва системи поливу в районі перехрестя вулиць Миру-Добровольського.

Виділено відділу освіти 30 тис. грн для участі у Всеукраїнських змаганнях з FIRST LEGO League учнів старшої і молодшої груп та придбання банеру до Ed CAMP Горішні Плавні; департаменту житло-комунального господарства – 1,05 млн грн на забезпечення функціонування комунального підприємства «Міськсвітло» та розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

 

Коментувати