Фізкультурно-оздоровчий комплекс (ФОК) у Горішніх плавнях. Спорт для людей чи бізнес для олігархів.

0

Відкриття ФОК дуже чекали і спортсмени  міста і вихованці спортивних шкіл.  Дочекалися.

За кошти Благодійного фонду ПГЗК, горішньоплавняни отримали сучасний спортивний комплекс.

На відкритті були присутні тренери, представники правління та звичайно містяни. Квіти, подарунки та найкращі побажання отримали керівники спорткомплексу.

Багато було сказано, але як зазвичай мало зроблено.

Согласно проекту в комплексе — два кинозала, залы для занятий дзюдо, фитнесом, бильярдный зал, спортивное кафе и гостиница для спортсменов.

Цитата зі статті за 2016 рік. Коли закінчився перший етап будівництва.

Наразі,  справді є тренажерна зала,  спортивне кафе зі знижками на пиво(!)  в період трансляцій світових матчів і звісно ж «готель для спортсменів» с одним двомісним номером полу люкс, для особливих випадків ( ?)  Про кіно, дзюдо та більярд, для простих відвідувачів зовсім забули.

В обіцянках було й таке, що у великий теніс зможуть грати усі бажаючі, по факту — ні.

На розрекламованих для містян тенісних кортах, проводять комерційні турніри. Один із спортивних залів, площею у 170 квадратних метрів, взагалі здається в оренду, хоча той зал могли би використовувати, наприклад  для дитячих активних ігор у зимовий період, коли на вулиці холодно і пограти звичайним дітлахам ніде.

Під час виборчої кампанії Дмитра Бикова та процессу будівництва, розповідали, що тренуватися у спорткомплексі зможуть усі бажаючі. Звичайно, навіщо ж будувати для міста коли можна збудувати для себе.

Реаліі такі, що побудувавши спорткомплекс, за гроші благодійного фонду ПГЗК, керівництво даної організації вирішило «відбити» вкладене та й ще і заробити за рахунок комерційної діяльності.

А звичайним людям не залишається нічого іншого крім старих спортивних майданчиків.

 

Коментувати