ГОРІШНІ ПЛАВНІ: корупційний тендер чи знову «Не» прозоро???

0

28 липня 2016 року  департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міскої ради на чолі с директором Петром Василюком оголосив про наймасштабніший тендер на «Реконструкцію існуючого звалища твердих побутових відходів з облаштуванням сортувальної лінії – Відповідно до проекту» на сайті електронної системи державних публічних закупівель.   Розмір бюджетного призначення за кошторисом предмета закупівлі: 257043853 (двісті п’ятдесят сім мільйонів сорок три тисячі вісімсот п’ятдесят три) грн.

Зазначимо, що даний тендер було оголошено за три останні дні перед переходом на систему «Прозорро», тобто 1 серпня.

Дата прийому пропозицій по даному тендеру 28 липня 2016р, кінцевий термін подання тендерних пропозицій 04 жовтня 2016р.

Зауважимо, що розкриття документів повинно було відбутись на початку жовтня цього року, але 30 вересня 2016р. на засіданні комітету з конкурсних торгів департаменту житлово-комунального господарства було вирішено перенести термін розкриття конкурсних торгів,  в зв’язку із затримкою надання роз’яснень на звернення учасника торгів, яке потребувало значного часу для розгляду, внаслідок спеціальних технічних питань, комітетом з конкурсних торгів, відповідно до п. 1, ст. 23 ЗУ «Про здійснення державних закупівель», прийнято рішення про перенесення розкриття конкурсних торгів за процедурою відкриті торги із закупівлі робіт ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, ДК 021:2015 – 45213270-6, Реконструкція існуючого звалища твердих побутових відходів з облаштуванням сортувальної лінії на 15.11.2016 р. Здавалося б, все дійсно «прозорро».

І ось, за день до проведення тендеру, а саме 14 листопада в системі Державних закупівель   відбувається кардинальна зміна до документації закупівлі.

tboМожна припустити, що данні дії відбуваються на користь певної «своєї» компаніі-претендента. Терміновість, з якою була проведена заміна технічних вимог і характер змін з тим, що вказана, відкрито демонструють про наявність корупційної складової між єдиним постачальником і замовником.

Стає дедалі цікавіше хто буде переможцем даного тендеру? Ознайомитися детально можна за посиланням .

Нагадаємо, що проектну документацію по Реконструкції існуючого звалища твердих побутових відходів з облаштуванням сортувальної лінії виконало вже ТОВ «Технобудсервіс 2006»  під керівництвом Сергія Опанасенко. Дане товариство зареєстровано за юридичною адресою на вулиці Пчілки, 2, а ось фактична адреса – вул.Набережно-Лугова, 8. За тією ж адресою знаходиться ДП  «Судномех» ПАТ «Київський суднобудівний-судноремонтний завод», яке належить нардепу Костянтину Жеваго. Також за даною адресою знаходиться ТОВ «Модерн Телеком Інжиніринг», яке встановлює LED-світильники  у Горішніх Плавнях.

Коментувати