Горішні Плавні – Межигір’я, чи потрібний місту «золотий» туалет?

1

На початку серпня 2016 року в горішньоплавнівських ЗМІ зарясніла інформація про виділення понад 2,5 млн гривень з міського бюджету на будівництво громадської вбиральні на Набережній. Ця новина стурбувала жителів міста, які обурилися дорожнечею майбутньої будови.

За словами керівництва міста, ціна не так вже й висока, адже туалет розрахований на багато кабінок, а також облаштовано для людей з обмеженими можливостями. Він обладнаний дорогою технікою.

Наразі, роботу громадського туалету припинено та зачинено на зиму. Також горішньоплавняни зауважують, що єдиний міський туалет, який знаходиться в парку також зачинено.

Будівництво нового громадського туалету влетіло бюджету в чималу копійку. Багато містян сперечались з цього приводу, але всі в один голос казали: «Це – занадто!»

Як бачимо, ситуація для жителів Горішніх Плавнів накипіла, активісти часто задаються цим питанням, звертаються до чиновників на офіційній сторінці у соціальній мережі, а також на офіційному сайті Горішньоплавнівської міської ради.

Так, 17 січня цього року, в популярному горішньоплавнівсьокому пабліку Facebook з’явилось опитування стосовно стратегії розвитку громадських вбиралень у Горішніх Плавнях:

Шановні горішньоплавняни!

Приймайте активну життєву позицію, голосуйте, виражайте свою думку з проблемних питань міста і будемо сподіватися, що нарешті, міська влада почує нас та перш ніж будувати знову «потрібні» речі для людей, спочатку запитається, а чи потрібно це?

 

1 коментар

  1. Местный on

    Нужно строить новые антивандальные современные туалеты самообслуживания
    А то что построили – понты для приезжих!!!! Да еще и по сезонному графику работают

Коментувати