Горішньоплавнівська школярка повернулася додому після року перебування в США

0

Одинадцятикласниця СЗОШ №4 Діна Козлікіна, фіналістка Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX), повернулася додому зі Сполучених Штатів Америки. Там школярка провела цілий рік. Про це днями повідомили в Горішньоплавнівській СЗОШ №4 з поглибленим вивченням англійської мови.

За рік перебування в США Діна Козлікіна переглянула свої цінності, змінила світогляд і познайомилася з тим, як живуть у інших країнах люди.

Діна говорить, що вона завжди була комунікабельною, і це допомогло їй в американській школі. Вона багато спілкувалась зі своїми однокласниками і вчителями, таким чином пізнавала закордонну систему освіти, яка дуже відрізняється від української. Водночас дівчина отримала чудовий досвід спілкування з людьми.

«Тепер я маю американську родину, яка стала за рік мені близькою та рідною. У мене є друзі не лише серед американців, а й серед жителів різних країн. В Америці ми всі були носіями власної культури і не лише вчилися у американців, а й вони вчилися у нас. Упродовж навчального року я розповідала своїм новим друзям про наші традиції і навіть ділилася рецептами страв моєї рідної країни, а ще, – додала Діна, – тепер постійно порівнюю дві країни, знаходжу безліч відмінностей… І спогади про це – на все життя».

Повернувшись додому, Діна вирішила закінчити школу разом зі своїми однокласниками і вступати цього року до вищого навчального закладу.

За повідомленням СЗОШ №4 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови
Горішньоплавнівської міської ради

Коментувати