Горішньоплавнівську міськраду атакують петиції

0

17 серпня 2016 року  з’явились одразу три електроні петиції на офіційному сайті  міської ради.

У першій петиції, ініціатором якої є Ганноцький Дмитро Олександрович, йдеться про звернення до міських депутатів через електронну форму:

«Прошу розглянути створення розділу, подібного до «електронних петицій», де можливо буде писати звернення до міських депутатів, а також додавати до звернення документи чи фото. В цьому розділі пропоную висвітлювати локальні проблеми, які будуть бачити і депутати, і виконком, і мер, і представники комунальних підприємств.»

Долучити свій підпис під даною петицією можна на сайті міськради за посиланням: http://www.komsomolsk-rada.gov.ua/petitsiyi/4570-zvernennya-do-deputatv-v-elektronny-form.html

У другій петиції, автором якої є Сирота Андрій Миколайович, йдеться про вільний доступ до басейну в Горішніх Плавнях:

«Так склалось, що в нашому сучасному і розвинутому місті немає звичайного басейну. Точніше сказати є, але тільки для обраних звичайна людина туди не потрапить. Там плавають або спортсмени, або працівники ПГЗК яким через профспілки дістали пропуск. Але скільки людей хотіли по плавати в басейні, і скільком це потрібно в лікувальних цілях. Коли стало питання про перейменування міста. Наш вельми шановний міський Голова казав, що сучасному місту – сучасну назву. Ми повністю з Вами погоджуємося пане Биков, у нас сучасне місто і доступний басейн для кожного мешканця просто необхідний. Просимо вирішити проблему з відкриттям доступу до басейну для кожного жителя міста. В басейн можна зробить і платний доступ, але для всіх. Або якщо неможна цього зробити для діючого басейну побудуйте новий. В місті багато людей та дітей з захворюванням хребта та інших суглобів, яким конче потрібно відвідувати басейн в лікувальних цілях. Тому для таких людей відвідування басейну за направленням лікаря має бути обов’язковим та по зниженим цінам. Надіємось що в нашому сучасному місті буде басейн для кожного мешканця міста.»

Долучити свій підпис під даною петицією можна на сайті міськради за посиланням: http://www.komsomolsk-rada.gov.ua/petitsiyi/4574-suchasnomu-mstu-dostupniy-baseyn.html

У третій петиції, автором якої є Fedchenko Konstantin Vasilievich, йдеться про індивідуальне опалення в багатоповерхових будинках:

«Реальную экономию дает только индивидуальная ответственность за потребление энергоресурсов, когда человек оплачивает только то что он потребил. Тогда будет и экономное потребление, и утепление, и замена окон и дверей. Особенно на фоне роста цены оплаты за энергоносители. Может пора уже разрешить индивидуальное отопление в многоквартирных домах?»

Долучити свій підпис під даною петицією можна на сайті міськради за посиланням: http://www.komsomolsk-rada.gov.ua/petitsiyi/4573-individualnoe-otoplenie.html

Нагадаємо, що будь-яку електронну петицію розглянуть, якщо вона не порушує вимог законодавства і набере 175 голосів підтримки у встановлений термін.

Електронну петицію, яка впродовж визначеного терміну не набере необхідної кількості голосів, після завершення строку збору підписів на її підтримку, розглянуть як звернення громадян.

 

Коментувати