Горішньоплавнян закликають відмовитись від послуг ГОК ТВ

1

З закликом до горішньоплавнян звернулись у соціальній мережі Фейсбук. Містянам пропонують відмовитись від міського телебачення ГОК ТВ, аргументуючи тим, що точка зору в новинах висвітлюється міською владою та про горішньоплавнівських чиновників виключно в позитивному ключі.

Зазначається, що наразі в вільному доступі чимало альтернативних ТВ, де небайдужа думка українців.

«Шановні мешканці! А чи не вважаєте ви, що точка зору редакції міських новин висвітлює лише позицію керівництва міста та ГЗК, повністю ігноруючи думку простих громадян? Можливо доцільніше відмовитись від послуг ГОК ТВ? Є супутникове телебачення, є Т2(безкоштовно), є IPTV і т.д. Може варто припинити спонсорувати тих, кому Ваша думка байдужа? Голосуйте “гривнею” 😉

P.S.

Якщо Ви йдете до магазину, то хочете придбати якісний товар. Якщо це хліб – то свіжий і смачний, якщо іграшка – то яскрава і цікава. Якщо ви їдете у таксі, то хочете щоб водій був досвідчений, їхав швидко та салон не смердів цигарками. Купувати якісні товари та послуги це нормально. Не є нормальним свідомо віддавати по сто чи більше гривень за послуги, що не відповідають заявленій якості. Якщо це комунальне кабельне телебачення, то воно має відображати настрої, проблеми громади. Які б вони гострі та неприємні не були б для місцевої влади.

ГокТВ, на мою думку, висвітлює лише думку мера на керівників ГЗК. Коли дивишся їх новини, то у місті наче взагалі немає жодних проблем. А міський голова демонструє просто енциклопедичні знання в усіх галузях права, господарства, техніки. Зрозумійте, часи “великих та мудрих лідерів”, яких треба було возвеличувати у новинах, закінчились у 1991 році. Якщо Вам, шановне ГокТВ, подобається блазнюювати перед владою – то Ваша справа. Але платити за це гроші, особисто я не буду. Якщо хтось бачить у цих словах фекалії, то раджу звертатись до центру ПМСД. Можливо, це лікується. Дякую за увагу, шановна громадо», – з таким постом можна ознайомитись на відомій гфейсбук-сторінці однодумців “Мої Горішні Плавні”.

1 коментар

  1. Виктор on

    Все сказано четко и аргументированно.Надоело слушать это городское Недоразумение.Обязательно подумаем и примем решение.

Коментувати